شنبه 29 می 10 | 17:49

اصرار ِ با افتخار بر خطای هاشمی، در سایت شخصی هاشمی

در کنار این نامه چند نامه دیگر از آقای هاشمی خطاب به حضرت امام خمینی منتشر شده است تا نشان دهد آقای هاشمی از این نوع هشدار ها به حضرت امام هم می داده اند! در گزیده نامه آقای هاشمی به حضرت امام که در سایت ایشان برجسته شده است، در رابطه با خیانت های بنی صدر و سکوت امام خمینی آمده است: مگر می‌شود تمام مشفقان و نیروهای انقلابی در یک سو باشند و بنی‌صدر در یک طرف و جنابعالی موضع ناصح بی‌طرف داشته باشید؟ مردم چه فکر خواهند کرد؟ تاریخ چگونه قضاوت می‌کند؟


سایت اطلاع رسانی و شخصی هاشمی در آستانه سالگرد انتخابات، اقدام به انتشار مجدد نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی به رهبر فرزانه انقلاب پیش از انتخابات کرده است.

انتشار مجدد نامه پر مساله آیت الله هاشمی به رهبر انقلاب در حالی صورت می گیرد که برخی فعالان و آگاهان سیاسی این نامه را منشا بسیاری از تحرکات و حوادث پس از انتخابات می دانند.

در کنار این نامه چند نامه دیگر از آقای هاشمی خطاب به حضرت امام خمینی منتشر شده است تا نشان دهد آقای هاشمی از این نوع هشدار ها به حضرت امام هم می داده اند!

در گزیده نامه آقای هاشمی به حضرت امام که در سایت ایشان برجسته شده است، در رابطه با خیانت های بنی صدر و سکوت امام خمینی آمده است: مگر می‌شود تمام مشفقان و نیروهای انقلابی در یک سو باشند و بنی‌صدر در یک طرف و جنابعالی موضع ناصح بی‌طرف داشته باشید؟ مردم چه فکر خواهند کرد؟ تاریخ چگونه قضاوت می‌کند؟

و یا در نامه دیگری که به محضر حضرت امام نوشته شده آمده است:دستور جنابعالی در حمایت از” رئیس جمهور منتخب” مورد سوء استفاده قرار گرفته! ….رئیس جمهور خود را در جایگاه قهرمان و ناجی انقلاب و کشور به مردم معرفی می کند ما را هم غارتگر و قدرت طلب و کارشکن !!

آنچه در این شیطنت در وهله اول به چشم می خورد این است که نامه آیت الله هاشمی به رهبر انقلاب تکرار تاریخی نامه ایشان به حضرت امام است و خطری که آن زمان نظام را از جانب بنی صدر تهدید می کرد امروز از جانب منتخب میلیونی مردم تهدید می کند و آقای هاشمی نیز نسبت به همین موضوع و سکوت آنروز امام و امروز رهبر انقلاب اظهار نگرانی کرده اند.

در این راستا گزیده هایی که از نامه های آقای هاشمی نیز انتخاب و برجسته شده است کاملا با این هدف کنار هم قرار گرفته شده است.

دفاع از فرزندان، اتهام به دولت

رئیس مجمع تشخیص در این نامه از فرزندان خود در برابر اتهامات دفاع کرده و سخنان رئیس جمهور در مناظره با آقای موسوی را تکذیب کرده بود.

آقای هاشمی همچنین در این نامه در خصوص موضوع گم شدن یک میلیارددلار از درآمدهای نفتی، اتهاماتی را به دولت نسبت داده بود که این موضوع نیز بعد از چند ماه از سوی رئیس دیوان محاسبات تکذیب شد.

استقبال گسترده رسانه‎های ضدانقلاب از نامه هاشمی

استقبال گسترده رسانه های ضدانقلاب از محتوای این نامه به اندازه ای بود که با اردوکشی های خیابانی حامیان میرحسین موسوی پس از اعلام نتایج انتخابات، بسیاری از ناظرین سیاسی، شروع فتنه سال گذشته را از این نامه ارزیابی کرده اند.

اقدام سایت رسمی آقای هاشمی در بازنشر این نامه، در شرایطی است که سران فتنه در جلسات اخیر خود بر راه اندازی اغتشاشات خردادماه تاکید کرده و همواره از رئیس مجمع تشخیص مصلحت به عنوان همراه خود نام می‌برند؛ اقدامی که تاکنون با مرزبندی شفاف آقای هاشمی همراه نشده است.

کارشناسان سیاسی معتقدند انتشار مجدد نامه هاشمی رفسنجانی به رهبر انقلاب در راستای احیای مجدد آشوب‌های خیابانی صورت گرفته است.

به نقل از شبکه ایران و جهان

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.