پنج‌شنبه 03 ژوئن 10 | 12:06

خون کودکان غزه از دندان لیبرالیسم می‌چکد

امام بعد از جنگ به مبارزه با لیبرالیسم پرداختند و در آخر عمر خود فرمودند “ما از اول هم در این انقلاب درگیر لیبرال ها بودیم” و ایشان به دلیل اعتماد زیاد به آن ها از مردم عذرخواهی کردند.ایشان می فرمایند “به جوانان لیبرالیسم را توضیح دهید” و می فرمایند “تا من هستم نمی گذارم حکومت به دست لیبرال ها بیفتد و منافقان، این مردم بی پناه را از بین ببرند و نمی گذارم شعار نه شرقی و نه غربی را پایمال کنند.”


حجت الاسلام پناهیان در تجمع دانشگاهیان امیرکبیر

حجت الاسلام پناهیان ظهر امروز در تجمع دانشجویان که در اعتراض به حمله اسراییل به کشتی حامل کمک های مردمی به غزه برگزار شد، به نمایندگی از دانشگاهیان گفت: در مجموعه صحبت های امام یازده بار کلمه لیبرال و لیبرال ها تکرار شده است. یکبار پیش از پیروزی انقلاب در پاسخ به سوالی که درباره نوع حکومت از او می پرسید، پاسخ داد: “ما رژیمی را با سیما و منش لیبرال و صورت آزاد منش و باطن استکباری قبول نمی کنیم.”
وی ادامه داد: 10 بار دیگر امام کلمه لیبرال را در ماه های پایانی فرمودند که 9 بار آن در صد روز آخر عمر ایشان بیان شده است. علاوه بر این امام درباره اسلام آمریکایی هم فقط در دو جلد آخر صحیفه نور تاکیدهای ویژه می کنند.
پناهیان با استفاده از این تحقیق نتیجه گرفت: امام بعد از جنگ به مبارزه با لیبرالیسم پرداختند و در آخر عمر خود فرمودند “ما از اول هم در این انقلاب درگیر لیبرال ها بودیم” و ایشان به دلیل اعتماد زیاد به آن ها از مردم عذرخواهی کردند.ایشان می فرمایند “به جوانان لیبرالیسم را توضیح دهید” و می فرمایند “تا من هستم نمی گذارم حکومت به دست لیبرال ها بیفتد و منافقان، این مردم بی پناه را از بین ببرند و نمی گذارم شعار نه شرقی و نه غربی را پایمال کنند.”

وی تصریح کرد: هر جا امام حرف از لیبرال ها می زند، از منافقان هم یاد می کند.

پناهیان به جهانی شدن مسئله رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: جهانی شدن مسئله رژیم صهیونیستی خبر خوبی است، چون با جهانی شدن این مسئله، ظهور امام زمان (عج) هم نزدیک می شود.

این مدرس دانشگاه گفت: ما در کشور خود مدعی هستیم که به سوی دولت اسلامی حرکت می کنیم و نه امام و نه رهبری و نه هیچ یک از مسئولان مدعی نیستند که توانسته ایم به دولت اسلامی برسیم. اما آیا انگلیس، فرانسه و آمریکا هم می گویند به سوی دموکراسی حرکت می کنند؟ نه می گویند آرمان دموکراسی محقق شده است. اگر واقعاً دموکراسی خوب است؛ پس جنایات آمریکا، انگلیس و فرانسه و فرزند ناپاکشان، اسراییل چیست؟ اسراییل نتیجه دموکراسی است، پس باید صریح تر حرف زد و گفت مرگ بر دموکراسی.

پناهیان تاکید کرد: از دندان های لیبرالی، خون بچه های غزه می چکد پس باید گفت مرگ بر کسانی که شعار دموکراسی می دهند، چون این احمق ها هستند که نمی گذارند مرگ دموکراسی فرا برسد.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی نتیجه رعایت نکردن دموکراسی نیست، نتیجه دموکراسی است. چرا ساده لوح باشیم، باید صریح تر حرف زد، وقتی می گوییم مرگ بر اسراییل یعنی مرگ بر حقوق بشر، یعنی مرگ بر شورای امنیت، مرگ بر سازمان های جهانی مدافع لیبرالیسم، مرگ بر ساختارهایی که از حقوق بشر رایج دفاع می کنند.

وی به نظام های غربی اشاره کرد و افزود: کدام نادانی باور می کند که انتخاب اوباما، سارکوزی و … نتیجه آرای مردم باشد؟ دانشمندان خودشان می گویند دموکراسی قابل تحقق نیست و اگر هم محقق شود، این اشرافیت است که به قدرت می رسد. دموکراسی و لیبرالیسم بهانه ای برای چپاول کشورهای عقب مانده است.

این مدرس دانشگاه به پروتکل علمای صهیون اشاره کرد و گفت: در این پروتکل تاکید می کنند که دو کلمه لیبرالیسم و دموکراسی را در دهن مسیحیان می گذاریم و آن ها را به این دو کلمه مشغول می کنیم و منافع خود را محقق می سازیم. یعنی کل جهان برده پنج میلیون صهیونیست شده اند. پس درست تر است که بگوییم لیبرالیسم نتیجه دموکراسی است.

وی به برخورد امام با لیبرال ها اشاره تصریح کرد: امام با قائم مقام خود صریح ترین برخوردها را می کند و در پیام برکناری او سه بار تصریح می کند که ارتباط شما با لیبرال ها مشخص است و اگر به قدرت برسید، به لیبرال ها میدان می دهید، این توجه یعنی اینکه امام هر کسی را که بوی لیبرالیسم می دهد را حذف می کند. لیبرال ها عالم را به لجن کشیده اند و باید اعلام کرد که دوران لیبرال ها در جهان به پایان رسیده است.

پناهیان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اشاره کرد و اظهار داشت: صحنه های این جنایات قابل پخش از رسانه ها نیست و حتی آنچه در عراق رخ می دهد هم قابل باور نیست، یعنی هر جا پا گذاشته اند، نتایج ننگین لیبرالیسم را می بینیم.

وی به جنگ 22 روزه غزه اشاره کرد و گفت: حضرت آیت الله بهجت در روز دوم پیام دادند که هر کس آنچه می تواند برای کمک به این مردم انجام دهد و در روز دهم هم بشارت دادند که اسراییل دیگر سر بلند نمی کند.

پناهیان تاکید کرد: ولی بدانید چون لحظه های پایان عمر اسراییل است، جنایت های بیشتری را مرتکب می شود و سیاست شهرهای سوخته را اجرا می کند اما باید باور داشت که اگر ما در خط امام بمانیم، مردم غزه پیروز می شوند و الزاما لازم نیست تا در کنار آن ها مبارزه کنیم. پیروی از خط امام برای پیروزی آن ها کافی است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.