چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۸ مهر ۹۰ | ۰۸:۰۱

«لرزه در اقتصاد بحرین» شیوه جدید انقلابیون بحرین برای اعتراض

هفته جدید مبارزه با رژیم آل خلیفه در بحرین تحت عنوان «هفته به لرزه در آوردن اقتصاد رژیم» با برنامه‌های خاص خود آغاز شد.


ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین از مردم خواست تا در برنامه‌های ویژه این هفته برای مقابله با رژیم آل خلیفه شرکت کنند.

ائتلاف جوانان انقلابی 14 فوریه با نزدیک شدن به زمان بازی‌های قهرمانی کشورهای حوزه خلیج فارس که قرار است از دوازدهم ماه جاری میلادی در شهر “منامه” پایخت بحرین آغاز شود؛ از برگزاری “هفته به لرزه در آوردن اقتصاد رژیم” خبر داد که از دیروز شنبه شروع شده است.

به گزارش العالم، این ائتلاف به منظور جلوگیری از سوءاستفاده سیاسی رژیم بحرین از این بازیها برای سرپوش گذاشتن بر جنایت‌های خود در کشتار، سرکوب و بازداشت تظاهرات‌کنندگان مسالمت‌جو، فعالیت‌های سیاسی خود را آغاز کرد.

رژیم آل خلیفه به منظور سرپوش گذاشتن بر انقلاب رو به رشد مردمی بحرین و وانمود کردن اینکه کشور در ثبات به سرمی‌برد، در حال تدارک برای برگزاری بازیهای قهرمانی کشورهای حوزه خلیج فارس است.

ائتلاف جوانان 14 فوریه برنامه های زیر را برای “هفته به لرزه درآوردن اقتصاد رژیم” در دستور کار قرار داده است.

شنبه: بازکردن صفحه‌ای  در شبکه های اجتماعی برای ثبت ایده‌های هدفمند به منظور ضربه زدن به اقتصاد رژیم بحرین.

یکشنبه : روز ویژه  تماس با شرکت کنندگان در نمایشگاه جواهرات عربی و توصیه به آنها برای انصراف از مشارکت در این نمایشگاه که خاندان حاکم فاسد از طریق آن می‌خواهد به دروغ به شرکت‌کنندگان القا کند که اوضاع بحرین آرام است.

دوشنبه: مشارکت گسترده در راهپیمایی یادبود شهید قهرمان “احمد جابر القطان” در منطقه “الشاخوره” در ساعت چهار عصر.

سه‌شنبه: تدارک برنامه‌ای در اعتراض به برگزاری بازی‌های قهرمانی کشورهای حوزه خلیج فارس با عنوان “بحرین 11 ” که با میزبانی بحرین و با نظارت “حمد بن عیسی” و پسر نوجوانش “ناصر” طی 11 تا 22 اکتبر برگزار خواهد شد.

ائتلاف جوانان 14 فوریه در فراخوان خود اعلام کرد: ما ناخرسندی خود را از میزبانی این بازیها به همه شرکت کنندگان اعلام می‌کنیم زیرا خون مردم ریخته و به حریم افراد تعرض می‌شود.

چهارشنبه: از همه کمیته‌های هماهنگی شهرها و مناطق می‌خواهیم فعالیت‌های انقلابی خود را در خیابانها علنی یا غیر علنی برگزار کنند و گزینه‌های انقلابی دفاع مقدس را توسعه دهند و این روز، با نام “وفاداری به مجروحان و اسرا و رهبران مخالف” که پشت میله‌های زندان هستند، نامگذاری شود.

پنجشنبه: روز ویژه  همبستگی با ساکنان منطقه “القطیف” و “العوامیه” در شرق عربستان است که در معرض سرکوب وحشیانه و بازداشت ارتش این کشور قرار گرفته‌اند.

جمعه: روز جمعه با عنوان روز محاصره است که هدف اصلی آن، محاصره و ناکام گذاشتن برگزاری نمایشگاه جواهرات کشورهای عربی است. راهبرد  محاصره و جزئیات دیگر بعدا اعلام خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: