دوشنبه 10 اکتبر 11 | 10:39

خرداد ۷۶ از رقیب خاتمی حمایت کردم؛ سینما هنوز با من قهر است

«این وضعیت محدود به امروز نمی‌شود و دلایل آن هم سیاسی است. به خاطر اینکه من و برخی از دوستان دیگر در انتخابات سال 76 از رقیب آقای خاتمی حمایت کردیم و از آن زمان تاکنون درحال دادن تاوان آن هستیم. جالب این است که آن دو رقیب امروز رفیق هستند، اما سینما هنوز هم با ما قهر است.»


جهانگیر الماسی در باره حضور کمرنگش در سینما گفت: «این وضعیت محدود به امروز نمی‌شود و دلایل آن هم سیاسی است. به خاطر اینکه من و برخی از دوستان دیگر در انتخابات سال 76 از رقیب آقای خاتمی حمایت کردیم و از آن زمان تاکنون درحال دادن تاوان آن هستیم. جالب این است که آن دو رقیب امروز رفیق هستند، اما سینما هنوز هم با ما قهر است.»

وی که با روزنامه کیهان گفت‌و‌گو کرده درباره تازه‌ترین کار خود در عرصه هنری گفت: «حدود دو سال پیش یک فیلم برای شبکه اول سیما ساختم، فیلمی به نام «مادر لر» که پر از امید و تبلیغ مستقیم و غیرمستقیم کار، کوشش و امید برای ساختن زندگی فردی و جمعی است. داستان فیلم حول ارتباطات اجتماعی مردم یک روستا است و کارکرد سنت‌ها و اعتقادات و باورهای مردم را نشان می‌دهد.»

الماسی درباره علت پخش نشدن فیلم «مادر لر» تصریح کرد: «همه افرادی که این فیلم را دیده‌اند، بلااستثنا آن را پسندیده‌اند. مسئول سابق گروه فیلم و سریال شبکه یک وقتی آن را دید بسیار خوشش آمد. ناظر کیفی اثر هم فقط با دیدن راش‌های فیلم تحت تأثیر قرار گرفت، اما معلوم نیست چرا پس از گذشت دو سال هنوز هم پخش نشده است. متأسفانه علت را هم اعلام نمی‌کنند. به نظر می‌رسد جناح‌بازی‌ها به تلویزیون کشیده شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: