چهارشنبه 12 اکتبر 11 | 10:41

از مرجع بیداری اسلامی تا امواج بیداری اسلامی در «کیهان فرهنگی»

ماهنامه تخصصی فرهنگ علوم انسانی «کیهان فرهنگی» منتشر شد. به مناسبت برگزاری همایش بزرگداشت آیت الله آقانجفی اصفهانی در این شماره ماهنامه کیهان فرهنگی به این موضوع اختصاص دارد و تیتر اصلی خود به «از مرجع بیداری اسلامی تا امواج بیداری اسلامی» اختصاص داده است. کیهان فرهنگی که ویژه همایش مرجع بیداری اسلامی به چاپ رسیده است به بررسی اندیشه‌ها و اقدامات این مرجع تقلید پرداخته است.


به گزارش تریبون مستضعفین ماهنامه تخصصی فرهنگ علوم انسانی «کیهان فرهنگی» منتشر شد.

به مناسبت برگزاری همایش بزرگداشت آیت الله آقانجفی اصفهانی این شماره ماهنامه کیهان فرهنگی به این موضوع اختصاص دارد و تیتر اصلی آن به «از مرجع بیداری اسلامی تا امواج بیداری اسلامی» اختصاص دارد.

کیهان فرهنگی که ویژه همایش مرجع بیداری اسلامی به چاپ رسیده است با موضوعاتی پیرامون «بیداری اسلامی: هویت، خطرات، آسیب‌ شناسی»، «آقانجفی، غرب و هویت اسلامی»، «تحلیلی بر شخصیت عرفانی -سیاسی آقانجفی»، «نقش و آثار شرکت اقتصادی اسلامی در اندیشه خودکفایی» به بررسی اندیشه‌های این مرجع تقلید پرداخته است.

بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ديدار اعضای هيات علمی همايش مرجع بيداری اسلامي، متن پيام حضرت آيت الله صافی گلپايگانی به همايش يكصدمين سالگرد ارتحال مرحوم آيت الله العظمي آقانجفی اصفهانی قدس سره، بيانات حضرت آيات حسين مظاهری و جوادی آملي در ديدار با اعضای همايش مرجع بيداري اسلامي از دیگر بخش‌های این شماره است.

در بخش سياسی- تاريخی این شماره ماهنامه کیهان فرهنگی به قلم قاسم غلامرضايي به موضوع قدس، بيداري اسلامي و حيات مجدد اسلام پرداخته شده است.

کیهان فرهنگی به صاحب امتیازی موسسه کیهان و مدیرمسئولی دکتر فیروز اصلانی در 82 صفحه به قیمت 1500 تومان منتشر شده است.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: