پنج‌شنبه 13 اکتبر 11 | 10:00
شالیت:

به محض آزادی از رهبران اسرائیل شکایت می‌کنم

نظامی اسیر صهیونیست در نزد مقاومت فلسطین در نخستین اظهار نظر پس از حصول توافق بین حماس و تل‌آویو برای انجام تبادل اسرا، اعلام کرد که به محض آزادی از سران اسرائیل شکایت می کند.


شالیت اعلام کرد که پس از آزادی از اسارت از سران رژیم صهیونیستی و در رأس آن “ایهود اولمرت” به دلیل آنکه وی را 5 سال در اسارت رها کرده و اقدامی برای آزادی‌اش انجام نداده‌اند، شکایت می‌کند.

برخی منابع در مصاحبه با پایگاه اینترنتی”المجد” به نقل از شالیت گفتند: از تمامی رهبران اسرائیل که برای آزادی من کاری انجام نداده‌اند و مرا در اسارت رها کرده‌اند، شکایت خواهم کرد؛ من از تمامی رهبرانی که از اسارت من به عنوان برگه سیاسی جهت مبارزات انتخاباتی خود استفاده کردند، شکایت خواهم کرد.

بر اساس این گزارش، شالیت افزود: از جمله کسانی که از وی شکایت خواهم کرد، ایهود اولمرت نخست‌وزیر سابق، شائول موفاز، ایهود باراک، زیپی لیونی و رؤسای شاباک است.

این منابع از قول شالیت همچنین گفتند: حتی از بنیامین نتانیاهو نیز شکایت می‌کنم زیرا در اجرای تبادل اسرا زیاد وقت‌کشی کرد و آزادی من و بازگشتم به سوی خانواده‌ام را بارها به تعویق انداخت و من دلیل این کار را نمی‌دانم.

این اسیر صهیونیست در ادامه گفت: من از دولت و ارتش درخواست پرداخت غرامت خواهم کرد زیرا آنها مرا تنها در نوار غزه رها کردند، از آنها به خاطر اینکه جان مرا به خطر انداختند و من در جنگ غزه در مواجه با مرگ واقعی قرار گرفتم، به دادگاه شکایت خواهم کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: