چهارشنبه 19 اکتبر 11 | 12:08

شماره ۱+۶۴ ماهنامه «امتداد» منتشر شد

شصت و پنجمین شماره ماهنامه فرهنگ و ادبيات مقاومت «امتداد» پس از وقفه 4 ماهه منتشر شد. در اين شماره ماهنامه «امتداد» مطالبي با عناوين عباس! روزي كه برف‌هاي كردستان را براي غسل شهادت ذوب كردي شهيد شدي! هفته دفاع مقدس از جنگ ماست خوري تا ميتينگ روشنفكري، پرواز جنگ بر بال خيال، DNA پلاك پنهان شهيدان، امروز چگونه شهيد شويم، آن كه فهميد … حسين (ع) مسيحي، مريم مسلمان! آنكه نفهميد، شهادت با بمب شيميايي مي‌خواهم و … به چاپ رسيده است.


به گزارش تریبون مستضعفین شصت و پنجمین شماره ماهنامه فرهنگ و ادبيات مقاومت «امتداد» منتشر شد.

چاپ مجدد ماهنامه امتدا درحالی شروع شده است که رضا مصطفوی سردبیر این ماهنامه در ابتدای این شماره نوشته است: «این شماره امتداد را به نام و یاد شهیدانی بسته ایم که امروز حتی در میان خانواده هایشان نام و یادی از آنان نمانده است و دست روزگار و غفلت ما می رود تا غبار فراموشی برخاطراتشان بنشاند؛ شهدائی که هر یک سرداری بودند بی نام و نشان. سلام ما به ارواح پاک و طیبشان…»

دستندرکاران این نشریه با تأکید بر اینکه تلاش خواهند کرد در نخستین شماره پس از تجدید حیات، از هیچ موضوع و محوری که در راستای فرهنگ پایداری باشد غفلت نکنند حرکت‌شان را در سه محور تقسیم بندی کرده‌اند:

_ خاکریز دیروز: انقلاب اسلامی، فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس؛
_خاکریز امروز: جهاد نرم، تهاجم، دفاع و عملیات معنوی و فرهنگی؛
_ خاکریز خودی: مقاومت بیداری اسلامی، جهان اسلام و استکبارستیزی.

در اين شماره ماهنامه «امتداد» مطالبي با عناوين عباس! روزي كه برف‌هاي كردستان را براي غسل شهادت ذوب كردي شهيد شدي! هفته دفاع مقدس از جنگ ماست خوري تا ميتينگ روشنفكري، پرواز جنگ بر بال خيال، DNA پلاك پنهان شهيدان، امروز چگونه شهيد شويم، آن كه فهميد … حسين (ع) مسيحي،مريم مسلمان! آنكه نفهميد،شهادت با بمب شيميايي مي‌خواهم، سرداران واقعي، شب اول رفتند و ديگر دستي به سرش نكشيدم، به چاپ رسيده است.

تپش قلب، از پست امدادي تا اتاق جراحي،‌نگاه، صداي تير خلاص‌ها را مي‌شنيدم، علي؛ يكي از هفتاد دلاور، مدال‌هاي پنهان شريف، رد پاي يك ستاره در آسمان شهادت، راز آه سوخته محمد، موشكي را كه به سوي ما مي‌آمد ديدم، پالانيزه كردن ماموريتي براي مش برزو،خمپاره‌اند از پيشاني سفيد، چشمان بسته دنيا بر چشمان بسته شده شهيدان ما، چه كسي سفارت عراق را منفجر كرد؟ الجزيره؛ شبكه‌اي كه گاهي كور مي‌شود، به پيش اي ايران! ايران آخرين تصميم صهيونيست‌ها، آيت‌الله خامنه‌اي چهره جديد خاورميانه، امروز طالوت‌ها به ميدان آمده‌اند، فردا با نصفه روز، كار صهيونيست‌ها را تمام مي‌كنيم، بيداري اسلامي فصل بازگشت به فطرت و حقيقت،‌چه شد كه رفتيم، چه شد كه برگشتيم؟ و بيسيم‌چي، ديگر عناوين مطالب منتشر شده در اين ماهنامه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ارتباط و اشتراک نشریه با شبکه فرهنگی امتداد با شماره تلفن: ( 02512921357 ) تماس بگیرید و یا به سایت شبکه فرهنگی امتداد به نشانی emtedad.ir مراجعه کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: