پنج‌شنبه 20 اکتبر 11 | 15:12

«بی پولی تلویزیون» سریال ها را تعطیل کرد

سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی و محصول شبکه سه و «چمدان» به کارگردانی خسرو ملکان و محصول شبکه یک دو سریالی هستند که بی‌پولی آن‌ها را زمین گیر کرده است.


مشکلات مالی صدا و سیما سبب توقف تولید چند سریال شده است. سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی و محصول شبکه سه و «چمدان» به کارگردانی خسرو ملکان و محصول شبکه یک دو سریالی هستند که بی‌پولی آن‌ها را زمین گیر کرده است.

محمد مسعود تهیه کننده مجموعه تاریخی سرزمین کهن گفت: حدود سه هفته است که تصویربرداری فاز سوم این مجموعه را متوقف کردیم و در حال حاضر در حال تشکیل جلسه و رایزنی با شبکه سوم سیما هستیم تا بودجه‌ای برای ادامه تصویربرداری کار در اختیار داشته باشیم.

پس از پایان فاز دوم مجموعه سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی قرار بود ساخت دکور‌ها و لوکیشن‌هایی برای ادامه تصویربرداری آغاز شود و این مصادف با زمانی است که تهیه کننده کار عنوان می‌کند هنوز بودجه‌ای برای ادامه کار در اختیار وی قرار نگرفته است. این درحالی است که پس از چندین بار تماس خبرنگار ما با محمدرضا تخشید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سوم ایشان عنوان کرد که این مطلب را نه تائید و نه تکذیب می‌کند.

چند روز پیش هم ادامه تصویربرداری مجموعه طنز چمدان به تهیه کنندگی و کارگردانی خسرو ملکان به دلایل گفته شده متوقف شده بود.

مجموعه چمدان حدود دوهفته پیش به دلیل کسالتی که برای بازیگر این کار جمشید مشایخی به وجود آمده بود چند روزی متوقف شده بود و به گفته ملکان هنوز برای انتخاب بازیگر جایگزین و هزینه مالی برای ادامه سکانس‌های باقیمانده گروه سازنده این مجموعه با سازمان صداوسیما به توافق نرسیده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: