شنبه 22 اکتبر 11 | 20:00

تأثیر انقلاب اسلامی بر حزب الله لبنان در «خردنامه پایداری»

شماره 85 خردنامه پایداری همشهری در سه بخش دفاع مقدس، ایران امروز و جهان اسلام منتشر شد. مصاحبه با محسن حسام مظاهری در خصوص طریقت نشریه هابیل با تیتر «دفاع مقدس مردمی؛ دفاع مقدس دولتی»، گفت و گو با امیر سرتیب موسوی قویدل با موضوع آزادسازی خرمشهر، گفت و گو با فرزند شهید جلال توکلی از نخستین شهدای دفاع مقدس، گفتاری از پزشک معالج شهید چمران، گفت و گو با معاون فرهنگی دفتر حزب الله در ایران از بخش‌های خواندنی این شماره از خردنامه پایداری است.


به گزارش تریبون مستضعفین شماره 85 خردنامه پایداری همشهری در سه بخش دفاع مقدس، ایران امروز و جهان اسلام منتشر شد.

در بخش دفاع مقدس مطالبی با موضوع تأثیر دفاع مقدس بر پایان کار یک متجاوز، مرور گذرا بر روزهای ابتدایی دفاع مقدس، اظهارنظر خارجی‌ها در مورد جنگ عراق با ایران، چند روایت متفاوت از جنگ و زندگی مردم در پشت جبهه‌ها، گذری بر زندگی پهلوان شهید شهید سعید طوقانی و … آمده است.

در بخش ایران امروز می‌خوانیم: معرفی نرم افزار چندرسانه‌ای خندید و ماند، گزارشی درباره سومین همایش بین المللی مقاومت اسلامی، مقاله دکتر سنگری درباره ادبیات دفاع مقدس، گزارشی از عملکرد کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت و …

«ریشه‎های اصلی قحطی در سومالی را پیدا کنیم» به قلم علی اللهیاری، نگاهی به زندگی سیدخسن نصرالله به قلم مهدی بهرامی و «عربستان بزرگترین دشمن انقلاب‌های منطقه» به قلم بروس ریدل از مطالب بخش جهان اسلام خردنامه پایداری ست.

مصاحبه با محسن حسام مظاهری در خصوص طریقت نشریه هابیل با تیتر «دفاع مقدس مردمی؛ دفاع مقدس دولتی»، گفت و گو با امیر سرتیب موسوی قویدل با موضوع آزادسازی خرمشهر، گفت و گو با فرزند شهید جلال توکلی از نخستین شهدای دفاع مقدس، گفتاری از پزشک معالج شهید چمران، گفت و گو با معاون فرهنگی دفتر حزب الله در ایران و نیز گزارش سرویس تحقیقاتی کنگره CRS برای کنگره آمریکا از بخش‌های خواندنی این شماره از خردنامه پایداری است.

روایت محمدمحسن علیق از تأثیرات انقلاب اسلامی بر حزب الله لبنان با عنوان «اسلحه شهادت، الگوی حزب الله لبنان»، همراه با پروژه‌ی تلویزیونی شهید باقری در شهرک سینمایی دفاع مقدس با عنوان «نابغه‌ جنگ نه؛ اسوه جنگ» از مطالب شاخص این شماره است.

خردنامه پایداری از مجموعه مجلات همشهری است که به سردبیری ناصر اسدی و در 100 صفحه و به قیمت 1500 در دکه‌های مطبوعات فروشی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: