سه‌شنبه 01 ژوئن 10 | 19:15

کشتی ایرلندی «راشل کوری» عازم سواحل غزه شد

کشتی هفتم کاروان آزادی باوجود حمله رژیم صهیونیستی به 6کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه، عازم نوار غزه شد. به نقل از روزنامه اماراتی “الخلیج “، کشتی هفتم کاروان کشتی‌های آزادی به نام “راشل کوری ” که با تاخیر از 6 کشتی دیگر این کاروان به آب انداخته شده بود، به‌رغم تجاوز دیروز رژیم صهیونیستی به این کاروان راه خود را به‌سوی آبهای غزه دنبال می‌کند.


کشتی هفتم کاروان آزادی باوجود حمله رژیم صهیونیستی به 6کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه، عازم نوار غزه شد.

به نقل از روزنامه اماراتی “الخلیج “، کشتی هفتم کاروان کشتی‌های آزادی به نام “راشل کوری ” که با تاخیر از 6 کشتی دیگر این کاروان به آب انداخته شده بود، به‌رغم تجاوز دیروز رژیم صهیونیستی به این کاروان راه خود را به‌سوی آبهای غزه دنبال می‌کند.

این کشتی ایرلندی به نام “راشل کوری ” فعال ضد جنگ آمریکایی کشته شده در سال 2003 در زیر بولدوزر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی است که در راستای اعلام وحدت با مردم تحت محاصره نوار غزه عازم این منطقه می شود.

این در حالی است که رژیم صهیونیستی سواحل غزه را منطقه بسته نظامی اعلام کرده و تمام کشتی‌ها و سرنشینان آن را به بندر “اشدود ” منتقل کرده است و ادعا می‌کند تمام این افراد مهاجران غیرقانونی هستند و تمام کسانی که از معرفی خود اجتناب ورزند و برای بازگشت تعهد ندهند، زندانی خواهند شد.

رژیم صهیونیستی در حمله دیروز به کاروان کشتی‌های کمک‌رسان به غزه، دست کم 20 نفر از فعالان حقوق بشر حاضر در این کاروان را به شهادت رساندند و بیش از 50 نفر را زخمی کردند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.