سه شنبه ۰۳ آبان ۹۰ | ۱۰:۱۹

افشای دروغ پردازيهای رژيم بحرين درمصر

يکي از رهبران جمعيت عمل اسلامي بحرين تاکيد کرد: سفر هياتي از مخالفان رژيم حمد بن عيسي آل خليفه پادشاه بحرين به مصر در زمينه افشاي دروغ پردازي هاي رژيم بحرين موفقيت آميز بود.


“هشام الصباغ”در گفت و گو با شبکه خبري العالم اظهار داشت: مخالفان رژيم آل خليفه در قاهره توانستند با اطلاع رساني درست به رسانه ها و سياستمداران مصري ، دروغ پردازي هاي رژيم حاکم بحرين را نقش بر آب کنند و پس از موفقيت ماموريت خود در قاهره ، راهي شهرهاي ديگر شدند تا مردم و مسوولان ساير شهرهاي مصر را نيز از حقيقت آن چه در بحرين مي گذرد ، مطلع کنند.

وي تاکيد کرد: هيات اعزامي مخالفان رژيم آل خليفه در سفر خود به شهرهاي مختلف مصر ، طي ديدارهاي متعددي که با مسوولان خواهد داشت ، مظلوميت ملت بحرين را به گوش جهانيان خواهد رساند.

الصباغ ادامه داد: هيات مخالفان رژيم بحرين هر روز با سياستمداران و رسانه ها ديدار مي کند و رسانه هاي مصري اوضاع بحرين را به صورت کامل و ويژه پوشش مي دهند تا جايي که حتي برخي روزنامه ها و مطبوعات قومي که در قبال وقايع بحرين رويکردي مخالف داشتند ، مواضع خود را تغيير داده و به پوشش خبري اوضاع بحرين پرداختند.

وي سپس با رد ادعاي گشايش دفتر مخالفان رژيم آل خليفه در قاهره در عين حال گفت: مستقر شدن مخالفان رژيم حاکم بحرين در کشورهاي مختلف جهان ، در بازتاب واقعيت حوادث بحرين سهم به سزايي خواهد داشت.

عضو ارشد جمعيت عمل اسلامي بحرين خاطر نشان کرد که مخالفان رژيم حاکم بحرين ممکن است به پايتخت هاي ساير کشورهاي عربي که شاهد انقلاب بوده اند نيز سفر کنند زيرا انقلاب بحرين نسخه مشابه همين انقلاب هاست که ملت به سبب فشارهاي اعمال شده عليه رژيم هاي حاکم به پا خاستند.

الصباغ با تاکيد بر اين که آرزوي برخي نيروهاي بين المللي درباره پايان يافتن بهار انقلاب هاي عربي تحقق نخواهد يافت، خاطر نشان کرد: انقلاب هاي عربي ادامه و گسترش خواهد يافت تا همه کشورهاي پادشاهي و ديکتاتوري منطقه را شامل شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: