پنج‌شنبه 03 ژوئن 10 | 10:20

به مقصود رسیدند، اگر به مقصد نرسیدند

روح و جسمم آرزوی پرواز دارد به قطعه خشکی کوچک و متحرکی که داوطلبانه خود را به آغوش فلسطین مظلوم اشغالی افکنده و در این مصافحه برادرانه، آن قدر خود را به مرزهای اراضی اشغالی نزدیک کرده که دشمن صهیونیستی او را نیز چون پاره ای از پیکر فلسطین زیر آتش گرفته است… از فضای دیپلماتیکی که بر ما حاکم ساخته اند، بیزاری می جویم و با صدای بلند آرزوی مرگ نامردان و بی غیرتانی را می کنم که تنها راه وصال امت اسلام به مردم محروم و مظلوم غزه را سد کرده اند


اکنون اجساد پاک شهدا بر روی دست یاران دلیرشان است تا سندی نه بر جنایات سبعانه غاصبین، که بر رشادت و غیرت مردان و زنانی باشد که در حمایت از مردم بی دفاع غزه دست از جان شسته و در راه ایفای وظیفه انسانی و اسلامی خود به سوی جهدی غیرتمندانه حرکت کرده اند….

برای اولین بار در عمرم بدون آن که بخواهم زیارت عاشورا را خوانده باشم با فهمی جدید از این حسرت جاوید شیعه، بر لبم و قلبم تکرار این آرزو جاریست: یا لیتنی کنت معکم فافوز معکم فوزا عظیما….

روح و جسمم آرزوی پرواز دارد به قطعه خشکی کوچک و متحرکی که داوطلبانه خود را به آغوش فلسطین مظلوم اشغالی افکنده و در این مصافحه برادرانه، آن قدر خود را به مرزهای اراضی اشغالی نزدیک کرده که دشمن صهیونیستی او را نیز چون پاره ای از پیکر فلسطین زیر آتش گرفته است…

بار دیگر با درک عمیق تر و جدیدتری از زیارت عاشورا، کینه و نفرت و لعن ها را بر دشمنان مظلومین همه عصرها و نسلها نثار می کنم و از آنان که در عمل و اندیشه و زوایای قلب خود با سکوت و رکود در مقام انجام وظیفه به لشکر اعدا کمک می کنند، ابراز برائت می کنم….

از فضای دیپلماتیکی که بر ما حاکم ساخته اند، بیزاری می جویم و با صدای بلند آرزوی مرگ نامردان و بی غیرتانی را می کنم که تنها راه وصال امت اسلام به مردم محروم و مظلوم غزه را سد کرده اند و باکی ندارم که اعلام کنم برای انجام عملیات شهادت طلبانه علیه فرعون و طاغوت ظالم مصر سراپا آماده ام، حتی اگر دستگاه قدرتمند (!) دیپلماسی ما را خوش نیاید….

دوستان! نه در عزای شهدای کشتی کمک رسانی، که در عزای ایستایی و بی تحرکی خودمان مجلسی برپا کنیم و به سوگ غیرت سرکوب شده‌مان بنشینیم و زیارت عاشورایی بخوانیم….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.