چهارشنبه 02 ژوئن 10 | 11:58

تغيير نام مدرسه شهيد مطهری ابلاغ شد

به منظور حفظ اثر ميراثي و سابقه تاريخي مدرسه عالي شهيد مطهري، مسجد و محل كنوني اين مدرسه كماكان با نام مدرسه عالي و در چارچوب وقف‌نامه مورد استفاده قرار خواهدگرفت. به گزارش فارس، محمود احمدي‌نژاد تغيير نام مدرسه عالي شهيد مطهري به دانشگاه را رسماً ابلاغ كرد.


به منظور حفظ اثر ميراثي و سابقه تاريخي مدرسه عالي شهيد مطهري، مسجد و محل كنوني اين مدرسه كماكان با نام مدرسه عالي و در چارچوب وقف‌نامه مورد استفاده قرار خواهدگرفت.

به گزارش فارس، محمود احمدي‌نژاد تغيير نام مدرسه عالي شهيد مطهري به دانشگاه را رسماً ابلاغ كرد.

شوراي عالي انقلاب فرهنگي در جلسه 660 مورخ 24 فروردين سال 89 و بنا به پيشنهاد مورخ 15 اسفند 88 توليت مدرسه عالي شهيد مطهري، ماده واحده “تغيير نام مدرسه عالي شهيد مطهري به دانشگاه شهيد مطهري ” را به شرح ذيل، تصويب كرد:

ماده واحده ـ به منظور توسعه رشته‌ها و دانشكده‌هاي وابسته به مدرسه عالي شهيد مطهري و جذب فراگير نيروهاي كيفي و تعليم و تربيت انسان‌هاي عالم و مهذب در اين دانشكده‌ها، عنوان و نام رسمي مدرسه عالي شهيد مطهري به دانشگاه شهيد مطهري تغيير مي‌يابد.

تبصره1ـ روند توسعه دانشگاه، منطبق با ضوابط شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري صورت مي‌پذيرد.

تبصره2ـ به منظور حفظ اثر ميراثي و سابقه تاريخي مدرسه عالي شهيد مطهري، مسجد و محل كنوني اين مدرسه كماكان با نام مدرسه عالي و در چارچوب وقف‌نامه مورد استفاده قرار خواهدگرفت.

محمود احمد‌ي‌نژاد رئيس‌جمهور و رئيس شوراي عالي انقلاب فرهنگي نيز در تاريخ 8 خردادماه، اين مصوبه را ابلاغ كرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.