یکشنبه 30 اکتبر 11 | 14:22

تهدید صهیونیست‌های افراطی برای ترور آزادگان فلسطینی

کمیته اسرا و بازداشت‌شدگان فلسطینی از تمامی اقشار مختلف فلسطین خواست تا به دنبال تهدید گروه‌های افراطی صهیونیست برای هدف قرار دادن آزادگان فلسطینی، اهتمام بیشتری برای دفاع از آنها داشته باشند.


کمیته اسرا و باشگاه اسیر فلسطینی در بیانیه‌ای از رهبران فلسطینی و گروه‌های ملی و تمامی نهادهای حقوقی خواست تا به مسئولیت خود برای حفاظت از آزادگان فلسطینی عمل کنند.

کمیته اسرا از ناظر مصری تبادل اسرا خواست تا به اسرائیل نسبت به سرانجام چشم‌پوشی از رفتارهای صهیونیست‌های افراطی علیه اسرای آزاده قهرمان هشدار داده و تل‌آویو را مسئول کامل جان این آزادگان اعلام کند.

این کمیته تاکید کرد: “آریه کینگ” راستگرای افراطی و گروهی از شهرک‌نشینان جنایتکار با اطلاع دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی یک نشریه تحریک‌آمیز حاوی تصاویر آزادگان شهر قدس تحت عنوان “هشدار/خطر/خرابکاران در شهر” منتشر کرده‌اند.

باشگاه اسیر فلسطینی نیز اعلام کرد: سکوت شک‌برانگیز دستگاه‌های امنیتی اسرائیل بیانگر توطئه دولت این رژیم با شهرک‌نشینان کینه‌توز برای هدف قرار دادن آزادگان فلسطینی و اذیت و آزار روحی و جسمی آنهاست.

کمیته اسرا همچنین تاکید کرد: این اقدام تحریک‌آمیز و جنایتکارانه حلقه‌ دیگری از زنجیره هدف قرار دادن فرزندان ملت فلسطین در قدس پایتخت ابدی فلسطینیان و در راستای تداوم شهرک‌سازی و طرد فلسطینیان است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.