یکشنبه 30 اکتبر 11 | 13:24

«مطلع عشق» موضوع «این چند کتاب» دوازدهم

اداره کل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به مناسبت اول ذی الحجه، سالروز ازدواج امیرالمومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، «این چند کتاب۱۲» را به کتاب‌هایی در خصوص ازدواج و تشکیل خانواده اختصاص داد.


به گزارش تریبون مستضعفین اداره کل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به مناسبت اول ذی الحجه، سالروز ازدواج امیرالمومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، «این چند کتاب۱۲» را به کتاب‌هایی در خصوص ازدواج و تشکیل خانواده اختصاص داد.

کتاب‌های در نظر گرفته شده برای دوازدهمین دوره «این چند کتاب» با هدف ترویج کتاب‌هایی خواندنی و مفید در ارتباط با مباحث خانواده و ازدواج و در قالب پوس‌تر و بروشور در سطح کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی توزیع و معرفی می‌شوند.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور که زیر نظر نهاد کتابخانه‌ها اداره می‌شوند، این منابع را به صورت امانت دریافت کنند.

کتاب‌های مطلع عشق/محمد جواد حاج علی اکبری/دفتر نشر فرهنگ اسلامی، معماری عشق پایدار/مسعود راد/نشر برادری، تحکیم خانواده/محمد محمدی ری شهری/نشر دارالحدیث، داستان ازدواج معصومین/ابراهیم بابایی آملی/نشر رواق دانش، ازدواج مکتب انسان سازی/سیدرضا پاک نژاد/نشر اخلاق و گلبرگ زندگی/حسین دهنوی/نشر خادم الرضا منابعی هستند که در این طرح ترویج شده‌اند.

گفتنی است نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، هر ماه و به مناسبت‌های مختلف کتاب‌هایی مفید و خواندنی را در راستای ترویج مطالعه مفید به علاقه مندان کتابخوانی و اعضای کتابخانه‌های عمومی معرفی می‌کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: