چهارشنبه 02 ژوئن 10 | 18:29

حسینه جماران، محل تجمع سران فتنه در ۱۳ خرداد

پس از ناکامی فتنه گران برای برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن و 14 خرداد در سالن همایش های برج میلاد،‌ خبرها حاکی از آن است که سران فتنه این بار مسجد جماران را به عنوان محلی برای ایجاد آشوب و اغتشاش برگزیده اند. بنابر اخبار واصله، فتنه گران قصد دارند به بهانه سالگرد رحلت امام در شب چهاردهم خرداد در مسجد جماران گرد هم آیند اما تا کنون هیچ خبری مبنی بر اعلام موافقت مسئولان این مسجد برای برگزاری چنین مراسمی اعلام نشده است.


پس از ناکامی فتنه گران برای برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن و 14 خرداد در سالن همایش های برج میلاد،‌ خبرها حاکی از آن است که سران فتنه این بار مسجد جماران را به عنوان محلی برای ایجاد آشوب و اغتشاش برگزیده اند.

بنابر اخبار واصله، فتنه گران قصد دارند به بهانه سالگرد رحلت امام در شب چهاردهم خرداد در مسجد جماران گرد هم آیند اما تا کنون هیچ خبری مبنی بر اعلام موافقت مسئولان این مسجد برای برگزاری چنین مراسمی اعلام نشده است.

خبرگزاری فارس با انتشار این خبر افزود، فتنه گران خواسته اند این کار توسط برخی اعضای مجمع روحانیون مبارز که در جماران سکونت دارند و همچنین برخی مسئولان مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) پیگیری و حمایت شود.

از سوی سران فتنه، حجت الاسلام موسوی بجنوردی از اعضای مجمع روحانیون مبارز، به عنوان سخنران این مراسم برگزیده شده و تاکید شده است که سران فتنه و برخی فتنه‌گرانی که در ایام پس از انتخابات دستگیر شده بودند نیز در این مراسم حضور پیدا کنند.

ماموریت تبلیغی برای رسانه های حامی فتنه گران

همچنین به برخی سایت ها که در حمایت از جریان فتنه فعال هستند، ماموریت داده شده است تا با فضاسازی رسانه ای بویژه در شبکه‌های سایبری از جمله فیس بوک، توئیتر و… موجبات حضور اغتشاشگران و باقی مانده طرفداران اقلیت سبز را در شب 14 خرداد در جماران فراهم آورند.

گفتنی است، علیرغم اظهار نظر متولیان این مسجد مبنی بر برگزاری چنینی مراسمی، به منظور تحریک احساسات مردم محله جماران و محله های اطراف، بنرهای تبلیغاتی این مراسم، در نقاط مختلف، در معرض دید مردم قرار گرفته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.