جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۱۰ آبان ۹۰ | ۱۲:۰۵
سیف الاسلام قذافی:

سیف‌الاسلام قذافی: تسلیم دادگاه لاهه نمی‌شوم؛ یا پیروزی یا مرگ

سیف الاسلام قذافی اخبار منتشره درباره تحویل خود به دادگاه بین‌المللی جنایی را رد و تاکید کرد، یا پیروز می‌شوم یا می‌میرم.


سیف الاسلام قذافی، پسر معمر قذافی، دیکتاتور مخلوع لیبی در دومین پیام خود ظرف کمتر از یک هفته، سخنان لوئیس مورنو اوکامپو، دادستان کل دادگاه بین‌المللی جنایی مبنی بر وجود برخی ارتباطات بین خود و دادگاه و تصمیم برای تحویل خود به این دادگاه را تکذیب کرد.

سیف الاسلام قذافی افزود: هدف اخبار و گزارش‌های منتشره ایجاد جنگ رسانه‌ای برای طرفداران قذافی است تا عزم و اراده‌ آنها را از بین ببرد و آنها را وادار کند دست از مقاومت در برابر تجاوزات غرب علیه لیبی بردارند.

سیف الاسلام قذافی به هوادارانش درباره باور کردن این‌گونه اخبار هشدار داد و تمایل خود و عبدالله السنوسی، رئیس سابق سرویس اطلاعات لیبی برای تسلیم به دادگاه جنایی بین المللی را رد کرد.

سیف الاسلام قذافی پیش بینی کرد که تبلیغات و جنجال‌های رسانه‌ای و دروغ پردازی‌ها تا دو ماه دیگر ادامه داشته باشد.

وی در عین حال هواداران پدرش را به صبوری، بیداری و آگاهی نسبت به توطئه‌ها و تلاش‌های دشمنان دعوت کرد.

سیف الاسلام بار دیگر تاکید کرد: هرگز به پدرم و عمر مختار، قهرمان سابق لیبی خیانت نخواهم کرد و هرگز تسلیم نخواهم شد یا پیروز می‌شوم یا می‌میرم. حجم خیانت‌ها و درگیری‌ها در لیبی به حدی رسیده که مردم هر خبری را باور می‌کنند، اما من به تمام کسانی که معمر قذافی را دوست دارند و هنوز به وی وفادارند و تعدادشان به میلیون‌ها نفر می‌رسد، می‌گویم به رهبران خود اعتماد داشته باشید.

سیف الاسلام قذافی قول داد که به زودی در رسانه‌ها حاضر شود و گفت که تصمیم دارد پیام‌های صوتی را در آینده به هوادارانم ارسال کنم.

سیف الاسلام به هوادارانش گفت: زمانی که معمر قذافی به شما گفت “به مقاومتتان ادامه دهید، حتی اگر صدای من را نشنیدید” تصمیم گرفته بود که در سرت قهرمانانه مقاومت کند؛ اکنون هم من به شما می‌گویم، ما با هم ادامه خواهیم داد و صدای من را بیشتر خواهید شنید و ما آن‌چه را که عمر مختار و معمر قذافی آغاز کرده‌اند، کامل خواهیم کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: