چهارشنبه 02 ژوئن 10 | 18:45

برای ادامه حیات جریان، باید از نظام «کشته» گرفت

این عضو مطرح در مجمع روحانیون تاکید کرده که اگر در ایام باقیمانده خردادماه کاری انجام نشود و همه چیز به آرامی بگذرد، حتما حمایت های برون مرزی هم تداوم نخواهد یافت. به گفته او، علاوه بر این، “ممکن است با منتفی شدن امکان رخداد تحولات داخلی، اوباما هم با نظام وارد معامله بشود.” او که در فضای خبری کشور با “رنگ خاکستری” شناخته می شود، برای جلوگیری از این رویدادهای نامطلوب، بر روی پروژه “کشته سازی” برای احیای آشوب ها تاکید ویژه ای کرده است: “برای زنده ماندن جریان باید از نظام کشته بگیریم .”


عضو برجسته اصلاحات در جلسه ای با برخی اعضای این تشکل سیاسی، خواستار اقدام فوری برای احیای آشوب‌های خیابانی شده است.

این شخصیت فعال اصلاح طلب در این جلسه، با اشاره به ریزش غیرقابل انکار هواداران جریان متبوعش در یکسال گذشته، تنها راه پیش روی “اصلاح طلبان” را احیای ناآرامی ها در خردادماه دانسته است.

این عضو مطرح در مجمع روحانیون تاکید کرده که اگر در ایام باقیمانده خردادماه کاری انجام نشود و همه چیز به آرامی بگذرد، حتما حمایت های برون مرزی هم تداوم نخواهد یافت.

به گفته او، علاوه بر این، “ممکن است با منتفی شدن امکان رخداد تحولات داخلی، اوباما هم با نظام وارد معامله بشود.”

او که در فضای خبری کشور با “رنگ خاکستری” شناخته می شود، برای جلوگیری از این رویدادهای نامطلوب، بر روی پروژه “کشته سازی” برای احیای آشوب ها تاکید ویژه ای کرده است: “برای زنده ماندن جریان باید از نظام کشته بگیریم .”

به اعتقاد وی اگر این راهکارها به نتیجه نرسد و خرداد ماه بدون سروصدا تمام شود، دست نظام برای برخورد با “سران اصلاحات” باز خواهد شد.

تصریح وی بر مساله “کشته سازی” درحالی صورت گرفته که این جریان سال گذشته نیز چندین بار دست به چنین تلاشی زده است. قتل مشکوک ندا آقاسلطان و انتشار لیست دروغین “هفتاد و دو کشته” که با نقش مستقیم یکی از مشاورین اصلی آقای موسوی به اجرا درآمد و به خوراک خبری رسانه‌های غربی برای حمله به جمهوری اسلامی ایران تبدیل شد، در همین زمینه بود.

گفتنی است در جریان ناآرامی های اوایل انقلاب هم، منافقین برای تحریک هواداران خود به ادامه اغتشاشات، از سناریوی “کشته سازی” استفاده می کردند که این موضوع در آن زمان از سوی حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی که ریاست مجلس را در دست داشت افشا شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.