چهارشنبه 02 نوامبر 11 | 12:10

حقایق پنهان در پس اشغال وال‌استریت در «پیام انقلاب»

شماره ۵۲ ماهنامه پیام انقلاب منتشر شد. شماره جدید پیام انقلاب با عکسی از جنبش وال‌استریت و تیتر اصلی «بیداری تا قلب اروپا و آمریکا» روی جلد آن به بررسی حقایق پنهان در پس اشغال وال‌استریت پرداخته است. در این شماره مطالبی دیگری با عناوین حج برائت از مشرکین و اعتلای امت اسلامی، ۱۳ آبان و شکست بزرگ در سیاست خارجی آمریکا، تصرف لانه گرگ، آمریکا و مداخله در سوریه، وتوی روسیه و چین پایانی بر یک جانبه‌گرایی آمریکا و … را می‌توان نام برد.


به گزارش تریبون مستضعفین شماره ۵۲ ماهنامه پیام انقلاب منتشر شد.

شماره جدید پیام انقلاب با عکسی از جنبش وال‌استریت و تیتر اصلی «بیداری تا قلب اروپا و آمریکا» روی جلد آن به بررسی حقایق پنهان در پس اشغال وال‌استریت پرداخته است.

در این شماره مطالبی دیگری با عناوین حج برائت از مشرکین و اعتلای امت اسلامی، ۱۳ آبان و شکست بزرگ در سیاست خارجی آمریکا، تصرف لانه گرگ، آمریکا و مداخله در سوریه، وتوی روسیه و چین پایانی بر یک جانبه‌گرایی آمریکا، فوران نارضایتی اجتماعی پس از بحران اقتصادی غرب، هر خللی در سوریه منطقه را تحت تاثیر قرار خواهد داد، خیزش مردمی در عربستان و نگران حکام عرب، آشنایی با جمهوری آذربایجان، گفتگو با سردبیر تایمز آذری، آذربایجان آنچه نمی‌خواهد باشد، شبکه‌های اجتماعی در دنیای مجازی فرصت‌ها و تهدیدها، فناوری جدید رسانه‌ای علیه ایران، استبداد رسانه‌ای صهیونیسم و مبانی جعلی هویت، جهاد اقتصادی در سیره و سلوک بچه‌های جنگ، مقاومت و پایداری، جبهه‌های امروز دفاع، معرفی کتاب، بررسی قدرت دریایی جمهوری اسلامی ایران، ماهیت و ابزارهای جنگ نرم، از حقوق بشر تا نظامیگری، جهانگردان یا جاسوسان، سیر تاریخی روابط غرب یا جهان اسلام، تا انتخابات و برگی از تاریخ را می‌توان نام برد.

ماهنامه پیام انقلاب با صاحب امتیازی نمایندگی ولی فقیه در سپاه و مدیر مسئولی رمضان شریف منتشر می‌شود که در آن مطالب متنوعی پیرامون مسایل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی درج می‌شود.

این شماره ماهنامه پیام انقلاب در ۸۰ صفحه تمام رنگی ویژه آبان ماه به قیمت 1000 تومان منتشر شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: