جمعه 04 نوامبر 11 | 08:55
آتشفشان خشم در بحرین

تاکید مردم بر خروج اشغالگران سعودی

اجرای فعالیت موسوم به فجر آزادی،تهدید ائتلاف چهارده فوریه به انجام عملیات آتشفشان خشم در صورت آزاد نشدن زنان مبارز و اعتراف رئیس کمیته حقیقت یاب حمد بن عیسی به اعمال شکنجه علیه زندانیان از مهمترین تحولات بحرین است.


 مردم بحرین در فعالیتی با نام “فجر آزادی” که به منظور فشار بر رژیم آل خلیفه برای آزادی زندانیان برگزار شد، خیابانها و راهها را بستند.

در چارچوب این فعالیت، خیابان “المطار” و خیابان بندر سلمان به پل بحرین موسوم به پل ملک فهد، خیابانهای منتهی به مرکز دیپلماتیک بحرین و پلهای حیاتی دیگر بسته شد.

در همین راستا تظاهراتی در روز وحدت ملی برگزار شد و معترضان در معرض سرکوب قرار گرفتند به طوری که نیروهای سعودی و دیگر نظامیان عرب به همراه عوامل آل خلیفه در جزیره ستره به منازل مردم حمله کردند.

از سوی دیگر ائتلاف چهارده فوریه بحرین ضمن ابراز خرسندی از موفقیت فجر آزادی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: به زودی فعالیت جدیدی به نام آتشفشان خشم با هدف دفاع از زندان مبارز زندانی به راه خواهد افتاد .

در این بیانیه آمده است: عملیات فجر آزادی آغاز اقدامات علیه رژیم بود و در صورتی که رژیم زنان آزاده را آزاد نکند طوفان ویران کننده در راه خواهد بود و اقتصاد رژیمی که هر روز ما را می کشد فلج خواهد کرد و مبارزان انقلابی آماده اجرای عملیات جدید با عنوان آتشفشان خشم هستند.

از سوی دیگر ائتلاف چهارده فوریه بحرین خیابان عیسی بن سلمان را به خیابان آزادی تغییر نام داد و بر اخراج اشغالگران سعودی تاکید کرد.

خبر دیگر اینکه” شریف بسیونی” رئیس کمیته حقیقت یاب پادشاه بحرین به وجود بیش از 300 مورد تجاوز علیه انقلابیون بحرینی اعتراف کرد و سیاست شکنجه را قابل دفاع ندانست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: