شنبه 05 نوامبر 11 | 13:50

رسایی مدیر خانه سینما را به مناظره فراخواند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی «هفت» اعلام کرد که آماده است با مدیر عامل خانه سینما در این برنامه مناظره کند.


 حجت الاسلام «حمید رسایی» گفت: حاضرم در برنامه سینمایی «هفت» با «محمدمهدی عسگرپور» درباره اصل و اساس و جایگاه قانونی خانه سینما نه به عنوان یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی بلکه به عنوان یک منتقد مناظره کنم.

وی با اشاره به نقدهای مطرح شده از سوی فرج الله سلحشور به فضای سینمایی کشور افزود: بازیگران بهتر است شنونده نقد‌ها باشند. چندی پیش در سایت‌ها، خبری مبنی بر خودکشی دختر ۲۰ ساله به خاطر یکی از بازیگران سینما درج شده بود، آیا این بی‌اخلاقی نیست؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در همه عرصه‌ها، افرادی وجود دارند که از اخلاق تخطی می‌کنند و نمی‌توان همه را مبرا از اشتباه دانست.

رسایی تاکید کرد: رسانه ملی و بخصوص برنامه «هفت» باید فضایی را برای پرداختن به بی‌اخلاقی‌ها در سینما در نظر بگیرد زیرا این رسالت رسانه ملی است.

وی با اشاره به صحبت‌های «مریلا زارعی» بازیگر سینما گفت: نباید خود را در هیچ عرصه‌ای مطلق بدانیم و حتی روحانیون نیز ممکن است اشتباهاتی داشته باشند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، خواستار مناظره‌ای با حضور مسوولان سینمایی و خانه سینما شد و تاکید کرد که در چنین مناظره‌ای حضور خواهد یافت.

«فریدون جیرانی» مجری برنامه «هفت» نیز، با بیان آنکه این برنامه آمادگی چنین مناظره‌ای را دارد، از طرفین خواست تا برای حضور در آن اعلام آمادگی کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: