پنج‌شنبه 03 ژوئن 10 | 18:55

ایران در انتظار تاریخی ترین نماز جمعه

امسال پر شور تر از هر سال دیگر عاشقان خمینی کبیر از پهنه جغرافیای ایران گرد هم می‌آیند تا فریاد برآورند ایران وامدار خمینی است و مسلمانان ایران راه خمینی را رهیافت به روشنی و رستگاری می‌دانند. حرم مطهر امام این روزها شاهد کاروانیانی است که هریک به شکل‌های مختلف آمده‌اند تا «حضور» داشته باشند در آیین پایداری خمینی و راه خمینی. «حضور» اما این روزها رسالت و تکلیفی است پراهمیت.


بيست و يكمين سالگرد عروج یگانه دوران، نابغه دهر، شجاع متقی، متفکر شیعه حضرت امام خمینی(ره) فردا در حرم مطهر بنیانگذار جمهوري اسلامي برگزار خواهد شد. امسال پر شور تر از هر سال دیگر عاشقان خمینی کبیر از پهنه جغرافیای ایران گرد هم می‌آیند تا فریاد برآورند ایران وامدار خمینی است و مسلمانان ایران راه خمینی را رهیافت به روشنی و رستگاری می‌دانند. این روزها اخبار و تصاویر نشان از علاقه بی‌اندازه مردم این بلاد به رهبر فقید خود دارد. حرم مطهر امام این روزها شاهد کاروانیانی است که هریک به شکل‌های مختلف آمده‌اند تا «حضور» داشته باشند در آیین پایداری خمینی و راه خمینی. «حضور» اما این روزها رسالت و تکلیفی است پراهمیت. مریدان خمینی فردا می‌آیند تا یک بار و برای همیشه مشخص شود مریدان خمینی و معتقدان میراث ارزشمند او یعنی ولایت‌فقیه از کدامین قبیله معرفتی هستند. راهزنان حقایق، این روزها عزم امام کرده‌اند. شاید به تعبیری این روزها بیشتر از گذشته ماجرای آن خواب معروف قابل فهم است. این روزها حضور در حرم ضمانت حفاظت و صیانت از امام خمینی(ره) دربرابر دروغگویان و راهزنان حقایق است. امام مریدانش را طلبیده است تا مصباح هدایت حکومت اسلامی به روشنگری بپردازد و راستان را از ناراستان و مدعیان تفکیک کند. کاروانیان حرم هر روز به مقصد می‌رسند و کاروانیان دیگر در سودای وصل حرم. کاروانیان همه شوق وصل دارند تا دخیل ملت به ولایت را به معرض دید همگان بگذارند. کاروانیان می‌آیند یکپارچگی ملت در مسیر ولایت را به معرض دید بگذارند. می‌آیند تا دروغگویان را دیگربار چون 9 دی و 22 بهمن رسوا کنند. می‌آیند تا انقلاب در کنار

9 دی و 22 بهمن 88 به 14 خرداد 89 نیز مباهات کند. انقلاب فردا امامش را تکریم، رهبرش را تعظیم و دشمنانش را رسوا می‌کند. فردا بار دیگر و این‌بار قاطعانه‌تر این پیام فریاد خواهد شد که: امام فقط متعلق به مردم است و لاغیر.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.