شنبه 05 نوامبر 11 | 14:25

آغاز به كار جشنواره «سینما حقیقت»

پنجمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» از صبح دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه و هم‌زمان با عید سعید قربان كار خود را آغاز خواهد كرد.


پنجمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» از صبح دوشنبه ۱۶ آبان‌ماه و هم‌زمان با عید سعید قربان كار خود را آغاز خواهد كرد.

هم زمانی عید سعید قربان با آغاز جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، حضور حداکثری مستندسازان سینمای ایران در جشنواره امسال، استقبال دانشجویان و همراهی اصحاب رسانه با این جشنواره که مهم‌ترین رویداد سینمای مستند ایران محسوب می‌شود، از جمله ویژگی‌های پنجمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» است.

پنجمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» در روزهای ۱۶ تا ۲۱ آبان‌ماه ۱۳۹۰، در سینما فلسطین و سینما سپیده تهران برگزار خواهد شد.

حضور در جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» و تماشای تمامی فیلم‌های مستند منتخب جشنواره که روی پرده سینما فلسطین و سینما سپیده خواهد رفت، برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و ستاد برگزاری جشنواره از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب روزهای ۱۶ تا ۲۱ آبان‌ماه ۱۳۹۰، پذیرای هنرمندان، ‌ اصحاب رسانه و دوستداران سینمای مستند در جشن بزرگ مستندسازان سینمای ایران خواهد بود.

حوزه هنری با اختصاص دادن سینما سپیده (از سینماهای متعلق به حوزه هنری)، به پنجمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت»، یکی از حامیان این دوره از جشنواره است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: