شنبه 05 نوامبر 11 | 23:47

علت اصلی اجرای حکم پیمان عارف + سند

حکم دادگاه کیفری و تجدید نظر پیمان عارف اسکویی با وکالت آقای سید محمد فقیهی، به صراحت نشان می دهد که وی به اتهام نگهداری 11.85 گرم یعنی 11 و 85 صدم گرم حشیش به پرداخت 3 میلیون ریال جزای نقدی و تحمل 50 ضربه شلاق محکوم شده است.


رسانه های غربی که در پی هر فرصتی برای دروغ پردازی بر علیع نظام و مصاحبه های دروغین برای تخریب وجهه جمهوری اسلامی هستند در هفته های گذشته و در حالی که سکوت محضی را در قبال وقایع مختلف جهان از جمله رفتار وحشیانه آمریکا و انگلیس در برخورد با معترضان اتخاذ کرده بودند به موضوع آزادی پیمان عارف دانشجوی بازداشتی حوادث فتنه 88 و از فعالین ملی ملی ایران در آذربایجان و شلاق خوردن وی پرداختند و با دروغ و فریب کاری تلاش کردند این اجرای قانون مجازات اسلامی را به موضوع توهین به رئیس جمهور نسبت دهند در حالی که پیگیری های بولتن نیوز از شلاق خوردن عارف به دلیل اتهامی غیر از توهین به رئیس جمهور حکایت دارد .

به گزارش خبرنگار ما پیمان عارف از دانشجویان بازداشتی فتنه 88 بود که روز یکشنبه 17 مهرماه آزاد شد. پس از آزادی این دانشجوی بازداشتی که از اعضای سازمان دانش آموختگان جبهه ملی ایران بود رسانه های غربی که مدت ها بود مترصد فرصتی برای شانتاژ آفرینی جدید بر علیه کشورمان بودند با طراحی یک سناریوی دروغین موضوع شلاق خوردن وی را در روزهای آخر زندان به جرم توهین به رئیس جمهور مطرح کردند و حتی اینقدر در رسانه های بین المللی به این دروغ دامن زدند تا خود احمدی نژاد هم مجبور شد در همایشی بگوید که راضی نیست کسی به خاطر او شلاق بخورد .

بنا بر این گزارش در هفته های گذشته، تصاویر بسیاری از اثار ضربات شلاق بر پیمان عارف اسکویی درسایت های اینترنتی، شبکه اجتماعی فیس بوک و برخی رسانه های غربی منتشر شد که متن اخبار و کامنت ها و توضیحات آن با موضوعاتی خلاف واقع و حاشیه سازی علیه نظام و دولت همراه بوده است.در توضیح این تصاویر آمده بود که به دنبال طرح سوال و انتقاد پیمان عارف از محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری و طرح شکایت رئیس جمهور و نهاد ریاست جمهوری از پیمان عارف، وی به ضربات شلاق وپرداخت جریمه نقدی محکوم شده است.

از سوی دیگر خود پیمان عارف نیز که به جرم خود به خوبی آگاه بود با به خدمت در آمدن رسانه های غربی در مصاحبه هایی دروغین با اجرای نقش در این سناریو غربی پرداخت و در هر مصاحبه ای با توهین و افترا به نظام اسلامی از شلاق خوردن به جرم توهین از رئیس جمهور انتقاد کرد در حالی که اساسا به دلیل جرم دیگری دستگیر شده بود و حتی در جواب حرف های محمود احمدی نژاد نیز گفت : فقط می توانم بخندم . او حرف دیگری نگفته است .

این در حالی است که طبق اخبار واصله خبرنگار ما، حکم دادگاه کیفری و تجدید نظر پیمان عارف اسکویی با وکالت آقای سید محمد فقیهی، به صراحت نشان می دهد که وی به اتهام نگهداری 11.85 گرم یعنی 11 و 85 صدم گرم حشیش به پرداخت 3 میلیون ریال جزای نقدی و تحمل 50 ضربه شلاق محکوم شده است.

همچنین در بند دیگری از حکم آمده است که وي به اتهام موضوع ماده 9 قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دریافت ماهواره اي به پرداخت 3 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است.


براین اساس می توان دریافت که حاشیه سازی ها و دروغ پراکنی در فضای رسانه های غربی و شبکه های اجتماعی، هیچ گونه سند و مدرک قانونی ندارد و جریان فتنه و مخالفان نظام تلاش کرده اند تا با ربط دادن ضربات شلاق مربوط به یک محکوم به نگهداری حشیش، به موضوع انتقاد و سوال از رئیس جمهور، طوری وانمود کنند که رئیس جمهور ایران تحمل صدای مخالف را نداشته و از یک جوان منتقد شکایت کرده است .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: