شنبه 05 ژوئن 10 | 10:57

كروبي با شعار مرگ بر منافق از مرقد امام(ره) اخراج شد

در بدو ورود كروبي به مزار شهداي 72 تن، جمعيتي از جوانان كه اغلب آنان نيز از شهرستان‌ها براي حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خميني به تهران آمده‌اند، با شعار “مرگ بر منافق” از وي خواستند اين مكان را ترك كند. محافظان كروبي با مشاهده خشم جوانان انقلابي به سرعت وي را از مزار شهداي 72 تن خارج و وي را به مرقد امام راحل منتقل كردند. در ميان شعاردهندگان تعداد چشمگيري از جوانان و نوجوانان نيز ديده مي‌شدند كه بعد از خروج كروبي نيز شعار «مرگ بر ضد ولايت فقيه»، «مرگ بر منافق» و «ما اهل كوفه نيستيم علي تنها بماند» را سر ‌دادند.


در بدو ورود كروبي به مزار شهداي 72 تن، جمعيتي از جوانان كه اغلب آنان نيز از شهرستان‌ها براي حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خميني به تهران آمده‌اند، با شعار “مرگ بر منافق” از وي خواستند اين مكان را ترك كند.

محافظان كروبي با مشاهده خشم جوانان انقلابي به سرعت وي را از مزار شهداي 72 تن خارج و وي را به مرقد امام راحل منتقل كردند.

در ميان شعاردهندگان تعداد چشمگيري از جوانان و نوجوانان نيز ديده مي‌شدند كه بعد از خروج كروبي نيز شعار «مرگ بر ضد ولايت فقيه»، «مرگ بر منافق» و «ما اهل كوفه نيستيم علي تنها بماند» را سر ‌دادند.

مهدي كروبي پس از ارتكاب جرايم بزرگي پس از انتخابات سال گذشته و متهم كردن نظام اسلامي، جرأت حضور در اماكن عمومي را از دست داده و در مواردي نيز كه تصور مي‌كرده است امكان حضور وي براي وي وجود دارد، با اعتراضات شديدي مواجه و مجبور به فرار شده است.

حضور در نمايشگاه مطبوعات سال گذشته و سفر به قزوين براي حضور در منزل قوامي نماينده مجلس ششم نيز با اعتراض شديد مواجه شده و كروبي توسط جوانان انقلابي اخراج شده بود.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.