چهارشنبه 09 نوامبر 11 | 11:42

اگر اسرائیل به ایران حمله کند، فتوای جهاد خواهم داد

رئیس جریان‌ اسلام‌گرای العزمیه مصر تاکید کرد، اگر اسرائیل به ایران حمله کند، برای مقابله با اسرائیل و آمریکا فتوای جهاد خواهد داد.


رئیس جریان‌ اسلام‌گرای العزمیه مصر تاکید کرد، اگر اسرائیل به ایران حمله کند، برای مقابله با اسرائیل و آمریکا فتوای جهاد خواهد داد.

شیخ “علاء ماضی ابو العزائم” با تاکید بر این‌که حمله‌ای توسط نیروهایی که وی آنها را نیروهای استعمارگر آمریکایی و ائتلاف صهیونیستی – آمریکایی نامیده بود، علیه ایران صورت نمی‌گیرد، گفت: قدرت نظامی تهران غرب را به هراس می‌افکند.

شیخ طریقت عزمیه در ادامه افزود: در صورت حمله به ایران طریقت عزمیه و مریدان و پیروان این طریقت آمادگی کامل خواهند داشت، در کنار ایران بجنگند و او فتوای جهاد جهت مقابله با خطر آمریکا و صهیونیسم را خواهد داد.

ابو العزائم از نیروهای اسلامی و جریان‌های سیاسی مختلف مصری خواست که ماهیت توطئه‌های این چنینی آمریکا و رژیم صهیونیستی را دریابند که وحدت و امنیت کشورهای عربی و اسلامی را هدف قرار داده‌ و خواهان تجزیه جهان اسلام به دو بخش شیعی و سنی هستند.

وی با اشاره به این‌که برخی کشورها نمی‌خواهند ایران نقشی اساسی در منطقه ایفا کند، گفت: تهران همواره حامی مقاومت فلسطینی و دیگر مقاومت‌های ضد غربی بوده و این کشورها خائن به حق و حقیقت هستند.

وی با تاکید بر این‌که تهران پایتختی اسلامی است و سکوت کشورهای عربی و اسلامی در برابر وارد آمدن هرگونه آسیب به آن جایز نیست، خواهان مقابله با توطئه‌های ایجاد شکاف و اختلاف میان شیعه و سنی شد.

  1. احمد
    22 آگوست 2012

    هر کس در هر دین و مذهبی که باشد چه مسیحی و چه مسلمان و بودا ، اگر یک سرباز و فرد دولتی آمریکا و انگلیس و ناتو را در هر کجای دنیا بکشد ، به بهشت خواهد رفت و خداوند در بهشت به او زندگی جاویدان خواهد داد و هر کس وجدان دارد و دارای خدا است باید تلاش کند حتی یک دلار نیز با آمریکا و انگلیس و ناتو خرید و فروش نکند و حرام است همچنین سفر غیر ضروری به آمریکا و اروپا و کمک به اقتصاد و بازار و معاش آنها و خداوند به زودی آنها را به سزای جنایتهایشان خواهد رساند و هر کس با آنها جنگ و جهاد کند از اهل بهشت و پرادایس است و به زودی زلزله و آتشی بزرگ آمریکا و انگلیس را خواهد سوزاند و بهتر است که آن جنایت کاران یکدیگر را بکشند تا بلکه آمرزیده شوند و از جهنم نجات پیدا بکنند .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: