شنبه 05 ژوئن 10 | 11:18

اعتراف به دريافت پول برای كتك‌زدن مخالفان در دانشگاه آزاد

در جريان درگيري اخير در دانشگاه آزاد اسلامشهر تعدادي از مهاجمان بازداشت شد‌‌ه‌اند كه به تازگي برخي از آنان به گرفتن پول براي حمله به دانشجويان و برهم‌ زدن فضاي دانشگاه اعتراف كرده‌اند. حضورسرزده حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده مردم تهران در دانشگاه آزاد اسلامشهر واكنش‌هايي را در پي داشت.


در جريان درگيري اخير در دانشگاه آزاد اسلامشهر تعدادي از مهاجمان بازداشت شد‌‌ه‌اند كه به تازگي برخي از آنان به گرفتن پول براي حمله به دانشجويان و برهم‌ زدن فضاي دانشگاه اعتراف كرده‌اند.

حضورسرزده حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده مردم تهران در دانشگاه آزاد اسلامشهر واكنش‌هايي را در پي داشت.

رسايي با اشاره به اينكه هنگامي كه به بيرون از دانشگاه رفتم دانشجويان معترض كه حدود 30 – 40 نفر بودند از بنده درخواست كردند كه برايشان سخنراني كنم، گفت: بنده در هنگامي كه در حال سخنراني براي اين دانشجويان بودم عده‌اي در ميان صحبت‌ها با سر و صدا و هل دادن دانشجويان قصد داشتند همين ديدار 30 نفره دانشجويان با نماينده آنها در مجلس را نيز برهم بزنند.

نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در مجلس با بيان اينكه وقتي كه جمع دانشجويان راترك كردم متوجه شدم كه برخي‌ها با حمله به دانشجويان آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند گفت: پس از اين اتفاق از مسئولان اسلامشهر خواستم تا اين موضوع را پيگيري كنند.

آخرين اخبار اين است كه كساني كه دانشجويان را مورد ضرب و شتم قرار داده بودند توسط اين دانشجويان شناسايي شده‌اند و آنها اعتراف كرده‌اند كه از سوي عده‌اي براي برهم زدن نظم دانشگاه و حمله به نمايندگاني كه احتمال حضور در اين دانشگاه را داشته‌اند اجير شده بودند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.