شنبه 05 ژوئن 10 | 12:39

اتمام «موج وبلاگی ۱۴ خرداد ۸۹»

«موج وبلاگی ۱۴ خرداد ۸۹»، امروز شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹ به کار خود پایان داد. این موج وبلاگی که به مناسبت 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی آغاز شده بود از وبلاگ نویسان دعوت شده بود تا با نوشتن خاطراتی از امام راحل به گرامی داشت این روز بپردازند. بیش از یکصد و شصت وبلاگ‌نویس در این حرکت شرکت کرده بودند که تمامی یادداشت‌ها در وبلاگ یادمان این موج برای همیشه جاودانه شده است.


«موج وبلاگی ۱۴ خرداد ۸۹»، امروز شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹  به کار خود پایان داد. این موج وبلاگی از وبلاگ «هابیل» آغاز شد و با دعوت از وبلاگ نویسان دیگر به کار خود ادامه داد. ۱۶۰ نوشته که به مناسبت ۱۴ خرداد،‌سالروز ارتحال امام خمینی و برای شرکت در این موج نوشته شده است در این آدرس قابل دسترسی است و بنا به اعلام مدیر آن برای همیشه به یادگار باقی خواهد ماند.

در آخرین مطلب این وبلاگ خاطره آفرین چنین می خوانیم:

«بالاخره چهارده خرداد پايان يافت و وبلاگ ِ موج، بنا بر قراري كه داشتيم، پس از اين، يادداشت ِ جديدي در خود جاي نمي‌دهد. براي اين‌كه تمام مطالب در وبلاگ قرار بگيرد، زحمت‌هاي فراواني كشيده شد و اين همه، به همت و نيت ِ مخلصانه‌ي جمعي چند نفره بود كه مستقل و متّقي، هر روز بخشي از زمان‌شان را به اين كار اختصاص دادند»

و در ادامه می آید:
«استقلال ِ جريان ِ حزب الله به نظر، يكي از مهم‌ترين عواملي‌ست كه بايد به آن توجه شود. استقلال ِ از احزاب ِ سياسي‌ئي كه تنها به كسب ِ قدرت مي‌انديشند. استقلال ِ از شخصيت‌هاي حقوقي‌ئي كه هدف‌شان از هم‌كاري با بدنه‌ي نيروهاي حزب الله، گاه در حدّ گزارش‌دادن ِ كمّي به رؤساي‌شان خلاصه مي‌شود و استقلال ِ از جريان‌هايي كه بي‌سواد و بي‌دقت، مي‌خواهند به هر ضرب و زوري نقشي ايفا كنند و اين نا بلدي‌شان، نتيجه‌ي نامباركي به همراه مي‌آورد كه امت ِ حزب‌الله بايد وقت ِ زيادي براي زدودن ِ آن بگذارد»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.