جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۲۱ آبان ۹۰ | ۱۲:۰۰

طرح آل خلیفه برای حذف رهبران انقلاب بحرین

عضو مستعفي مجلس نمايندگان بحرين حمله نیروهای امنیتی به منزل شيخ علي السلمان دبير کل جمعيت ملی وفاق اسلامی را طرحی شناخته شده در راستای حذف رهبران مردمی برای سرکوب اعتراضات عنوان کرد.


“هادي الموسوی” روز جمعه در مصاحبه با شبکه خبري العالم، با بزدلانه توصیف کردن حمله نیروهای امنیتی به منزل شيخ علي سلمان، گفت : رژيم آل خليفه براي آرام کردن افکار عمومي اعلام کرده که هيأتي از دستگاه امنيتي را مأمور بازرسي محل منزل شيخ السلمان کرده است و با این ادعا تلاش می کند در این حادثه از خود رفع اتهام کند؛ اما در این حمله از  گاز اشک آور استفاده شده که این نوع تسلیحات تنها در اختیار نیروهای امنیتی است.

الموسوي با ذکر اینکه این دومین حمله به منزل شیخ علی سلمان است، افزود : نيروهاي امنيتي هفته گذشته به منزل حسین الدیهی معاون دبير کل جمعيت وفاق ملي حمله کردند و علي الديهي پدر وی را کشتند.

عضو فراکسیون مستعفي الوفاق در مجلس نمايندگان بحرين، افزود : حمله به منزل شيخ السلمان در راستاي نقشه از بين بردن رهبران مردمي يا فشارآوردن به آنها براي خودداري از کمک به معترضان است و  هم اکنون همگان از این نقشه رژیم آل خلیفه اطلاع دارند.

الموسوي با تاکید بر اینکه اگر رژيم تصور مي کند که با قتل رهبران مردمي مي تواند به بحران بحرين پايان دهد، در اشتباه است، افزود : انقلاب بحرين انقلابي مردمي است و به افراد خاصي تکيه ندارد که رژيم با قتل اين افراد بتواند به اهداف خود برسد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: