پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۲۱ آبان ۹۰ | ۰۹:۰۵
در حاشیه G20 :

افشاگری تازه از گفتگوی در گوشی اوباما و سارکوزی

یک روزنامه فرانسوی گفتگوی در گوشی اوباما و سارکوزی را در حاشیه نشست گروه 20 منتشر کرد که در آن رئیس جمهوری فرانسه نخست وزیر سابق یونان را دیوانه خوانده است.


در پی افشای سخنان “نیکلا سارکوزی” رئیس جمهوری فرانسه مبنی بر دروغگو بودن نخست وزیر رژیم صهیونیستی، روزنامه فرانسوی “لو پاریزین” بخش دیگری از گفتگوی در گوشی “باراک اوباما” رئیس جمهوری آمریکا و سارکوزی را منتشر کرد.

لو پاریزین روز گذشته در این افشاگری نوشت: سارکوزی در نشست گروه 20 در کن فرانسه  “گئورگ پاپاندرو” نخست وزیر سابق یونان را فردی دیوانه و افسرده توصیف کرده است.

پیش از این روزنامه “سور ایماژ” فرانسه در گزارشی نوشته بود: نیکلا سارکوزی اخیرا در حاشیه نشست گروه 20 به باراک اوباما گفته است نتانیاهو دروغگوست. رئیس جمهور آمریکا نیز در پاسخ به وی گفته من مجبورم هر روز با وی کار کنم!

با افشای سخنان سارکوزی مبنی بر دروغگو بودن نخست وزیر رژیم صهیونیستی، دولت آمریکا کوشید روابط خود را با این رژیم دوستانه نشان دهد و در همین رابطه “بن رودس” معاون مشاور امنیت ملی اوباما گفت : اوباما و نتانیاهو همکاری نزدیکی دارند و در تماس نزدیک با یکدیگر هستند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: