شنبه 12 نوامبر 11 | 15:25

آئین افتتاحیه نوزدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار شد

آیین افتتاحیه نوزدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل تالار وحدت برگزار شد.


آئین افتتاحیه نوزدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور بهمن دری معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید‌محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسحاق صلاحی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی و دکتر ولایتی در سالن همایش‌های تالار وحدت برگزار شد.

در بیست و هفتمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران نیز همانند دوره‌های پیشین براساس ضوابط و آئین‌نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی داوری آثار در چند مرحله انجام شد که در این مراسم از برگزیدگان این دوره از کتاب سال تجلیل به عمل آید.

از میان 18 هزار و 487 اثری که پس از فراخوان به دبیرخانه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران رسیده در مرحله اول 18 هزار و 155 اثر حذف و مابقی یعنی 314 اثر به مرحله دوم راه یافتند.

در مرحله دوم آثار توسط حداقل ۴ داور خبره ارزیابی و براساس برگه‌های ویژه‌ایی که براساس معیارهای مورد اتفاق از یک نظر طراحی شده‌اند امتیاز‌بندی شد و در نهایت از میان کتاب‌های راه یافته به مرحله پایانی پس از ساعات‌ها بحث و بررسی داوران و کارشناسان آثار برگزیده و شایسته تقدیر و مشخص شدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: