یکشنبه 13 نوامبر 11 | 17:28

مسابقه بزرگ «بر كرانه غدير» در سراسر كشور برگزار مي شود

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با همکاری اداره کل فرهنگی وزارت علوم، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و سازمان بسیج مستضعفین، به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک عید سعید غدیر، در حال برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی بر کرانه غدیر در سراسر کشور است.


به گزارش تریبون مستضعفین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با همکاری اداره کل فرهنگی وزارت علوم، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و سازمان بسیج مستضعفین، به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک عید سعید غدیر، در حال برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی بر کرانه غدیر در سراسر کشور است.

منبع این مسابقه سراسری، کتابچه «بر کرانه غدیر» با محتوای خطبه غدیر است که با تیراژ پانصد هزار نسخه در سراسر کشور توزیع شده است.

علاقه مندان می‌توانند به دو روش مکتوب و آنلاین در این مسابقه شرکت کنند. در روش مکتوب، با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی، دفا‌تر انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، ادارات کل فرهنگی دانشگاه‌ها و پایگاه‌های بسیج در سراسر کشور، امکان دریافت کتابچه و پاسخنامه مسابقه فراهم است و همین مراکز پاسخنامه‌های تکمیل شده را دریافت می‌کنند.

برگزاری آنلاین مسابقه بزرگ کتابخوانی «بر کرانه غدیر» از طریق مراجعه به سایت شبکه کتابخوانان حرفه‌ای به آدرس www.booki.ir است. علاقه مندان می‌توانند با عضویت در این شبکه اجتماعی کتاب محور، ضمن دانلود فایل کتابچه «بر کرانه غدیر»، بصورت آنلاین در این مسابقه بزرگ شرکت نمایند.

برگزیدگان در مسابقه بزرگ «بر کرانه غدیر» از جوایز ارزشمندی همچون، کمک هزینه سفر حج عمره، عتبات عالیات، جوایز نفیس فرهنگی و نقدی برخوردار می‌شوند.

زمان شرکت در مسابقه بصورت آنلاین از سیزدهم آبان ماه تا شانزدهم آذرماه است و در شیوه مکتوب تا دهم آذرماه سالجاری است.

گفتنی است در حال حاضر و در بخش مسابقات شبکه booki، علاوه بر مسابقات مناسبتی همچون «بر کرانه غدیر»، ماهانه مسابقات مختلف کتابخوانی و فرهنگی برای کلیه اقشار جامعه برگزار می‌شود.

  1. زهره
    26 آگوست 2013

    ديدگاهي ندارم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: