چهارشنبه 16 نوامبر 11 | 18:35

چطور با همسرمان دعوا کنیم در ماهنامه «سپیده دانایی»

چهل و نهمین شماره ماهنامه سپيده دانايی منتشر شد. سپیده دانایی مطالب متنوعی در حوزه‌های مشاوره و روانشناسی برای جوانان و خانواده‌ها در پنج بخش «روزگار جوانی»، «پیش از ازدواج»، «همسران جوان»، «مدیریت طلاق» و «گزارش ماه» چاپ کرده است. در بخش همسران جوان به موضوع «کودکان و تلویزیون» و «دعوای خوب» و در در بخش مدیریت طلاق نیز به موضوع «تک والدی»، «شبکه‌های حمایتی» و «طلاق در مالزی» اشاره شده است.


به گزارش تریبون مستضعفین چهل و نهمین شماره ماهنامه سپيده دانايی منتشر شد.

سپیده دانایی مطالب متنوعی در حوزه‌های مشاوره و روانشناسی برای جوانان و خانواده‌ها در پنج بخش «روزگار جوانی»، «پیش از ازدواج»، «همسران جوان»، «مدیریت طلاق» و «گزارش ماه» چاپ کرده است.

در سرمقاله این شماره به موضوع ازدواج جوانان با تیتر «بن‌بست‌هاي ازدواج جوانان، آيا فريادرسی هست؟» پرداخته شده است.

در بخش روزگار جوان به موضوع «خویشتنداری جنسی» و «کاره پاره وقت دانشجویی»، در بخش پیش از ازدواج به موضوعاتی همچون «ازدواج با چه افرادی ممنوع است»، «خوش اخلاقی» و «به سرانجام نرسیدن ازدواج» پرداخته شده است.

در بخش همسران جوان به موضوع «کودکان و تلویزیون» و «دعوای خوب» و در  در بخش مدیریت طلاق نیز به موضوع «تک والدی»، «شبکه‌های حمایتی» و «طلاق در مالزی» اشاره شده است.

گزارش این ماه ماهنامه سپیده دانایی به موضوع وزارت ورزش و جوانان اختصاص یافته است که با سرتیتر «جوانان بازنده‌ی بازی ورزش و جوانان» مطالبی را با محوریت این تغییر و تحول نگاشته شده است.

در این شماره ماهنامه سپیده دانایی مطالبی به قلم بهاره جلالوند، آزاده جلالوند، نصير عابدينی، دكتر سيدكاظم فروتن، دكتر محمد بهشتيان، زهره قرباني، شروين محمدي، زهرا حميدي، حجت الاسلام دكتر عباس پسنديده، بهار فرجي، طيبه نجفي، نرگس عزيزي، دكتر سيدجلال يونسي، سعيده قاني پور، ياشا شايان، سعيد بي نياز و … را می‌توانید بخوانید.

ماهنامه سپیده دانایی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی دکتر محمود گلزاری در 164 صفحه ویژه آبان 1390 به قیمت 2000 تومان در دکه‌های مطبوعات‌ فروشی‌ها در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: