یکشنبه 06 ژوئن 10 | 10:33

برخورد زننده سیدحسن‌خمينی و انصاری با دست‌اندركاران مراسم ارتحال

سيد حسن خميني پس از اين واكنش مردمي، با وزير كشور و دو تن از اعضاي ستاد برگزاري نمازجمعه تهران برخوردهاي زننده‌اي داشته است. همچنين محمدعلي انصاري دبير ستاد بزرگداشت امام(ره) نيز كه در حين سخنراني رئيس‌جمهور در اقدامي نامتعارف دو بار به بالاي سن رفت و قصد تذكر پايان وقت را داشت، پس از عتاب دكتر احمدي‌نژاد به وي و شعارهاي مردم عليه فتنه‌گران، الفاظ ناشايستي خطاب به برخي از دست‌اندركاران مراسم ارتحال به‌كار برده است.


سيد حسن خميني و انصاري روز گذشته (جمعه) در جريان برگزاري مراسم بيست و يكمين سالگرد ارتحال امام خميني و پس از پايان آن، برخوردهاي تند و زننده‎اي با برخي از دست‌اندركاران برگزاري مراسم داشته‌اند.

به گزارش رجانيوز، برخورد با دو تن از اعضاي ستاد نمازجمعه تهران و وزير كشور به‌عنوان نماينده دولت در ستاد برگزاري مراسم ارتحال امام(ره) پس از آن صورت گرفت كه جمعيت حاضر در مرقد مطهر امام خميني به سيد حسن خميني اجازه سخنراني ندادند.

جمعيت ميليوني حاضر در مرقد مطهر امام(ره) كه از ابتداي مراسم شعارهايي عليه سران فتنه سر مي‌دادند، هنگامي كه سيد حسن خميني تلاش كرد براي دقايقي سخنان خود را ايراد كند، با شعارهاي يكپارچه و پيوسته، اعتراض خود را به همراهي وي با سران فتنه در طول يك سال گذشته اعلام كردند.

صداي شعارهاي مردم در مرقد مطهر به‌قدري زياد بود كه شبكه خبر در حين پخش زنده اين مراسم، چندين بار مجبور به قطع كامل صدا شد. با اين حال، سيد حسن خميني جمعيت انبوه معترضان به خود در داخل و خارج حرم را عده‌اي اندك توصيف كرد.

گزارش خبرنگاران ما حاكي است سيد حسن خميني پس از اين واكنش مردمي، با وزير كشور و دو تن از اعضاي ستاد برگزاري نمازجمعه تهران برخوردهاي زننده‌اي داشته است.

همچنين محمدعلي انصاري دبير ستاد بزرگداشت امام(ره) نيز كه در حين سخنراني رئيس‌جمهور در اقدامي نامتعارف دو بار به بالاي سن رفت و قصد تذكر پايان وقت را داشت، پس از عتاب دكتر احمدي‌نژاد به وي و شعارهاي مردم عليه فتنه‌گران، الفاظ ناشايستي خطاب به برخي از دست‌اندركاران مراسم ارتحال به‌كار برده است.

اعتراض يكپارچه مردم به همراهي با فتنه‌گران و سر دادن شعارهايي مانند “نواده روح‌الله سيد حسن نصرالله”، “وصيت حاج احمد پيروي از ولايت” از سوي ناظران سياسي به خيرخواهي مردم براي سيد حسن خميني و تلاش براي بازگرداندن وي از همراهي با فتنه‌گران تعبير شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.