پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۷ خرداد ۸۹ | ۱۳:۳۵

لینک رجانیوز به وبلاگ مجرم انتخاباتی

علیرضا عاشوری در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری مسئول فناوری اطلاعات ستاد میرحسین موسوی بوده‌است و راه اندازی جنبش وبلاگی حمایت از میرحسین موسوی، راه اندازی تلویزیون اینترنتی میرحسین موسوی، راه اندازی جنبش پیامکی حامیان میرحسین موسوی،مسئول ستاد اجرایی سیاست “هر ایرانی یک ستاد” (میرحسین دات کام) را در پرونده خود دارد و پس از انتخابات از طریق سایت های خود به اطلاع رسانی برای آشوب ها دست زد.


تریبون مستضعفین- سایت رجانیوز روز گذشته مخاطبانش را به وبلاگی  هدایت کرد که در آن غلط تایپی یک بیلبورد درباره امام نشان داده می شد. در حالیکه این وبلاگ متعلق است به علیرضا عاشوری مدیر سایت قلم نیوز که به حبس محکوم شده است!

به روایت ویکی پدیا علیرضا عاشوری که وبلاگ وی در فهرست لینکهای رجا نیوز قرار گرفته است در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری مسئول فناوری اطلاعات ستاد میرحسین موسوی بوده‌است و راه اندازی جنبش وبلاگی حمایت از میرحسین موسوی، راه اندازی تلویزیون اینترنتی میرحسین موسوی، راه اندازی جنبش پیامکی حامیان میرحسین موسوی،مسئول ستاد اجرایی سیاست “هر ایرانی یک ستاد” (میرحسین دات کام) را در پرونده خود دارد و پس از انتخابات از طریق سایت های خود به اطلاع رسانی برای آشوب ها دست زد.

متاسفانه در سالهای اخیر سایت رجانیوز حرکت های مختلفی برای تخریب شهردار تهران انجام داده که در طول مدت موجب شده از هر روشی برای رویارویی رسانه ای با قالیباف استفاده کند. این مسئله نه تنها موجب بعضی بد اخلاقی ها شده که این باور را به وجود آورده است که رجا با وجود مقبولیت نسبی و انتظاراتی که از آن به عنوان یک رسانه شاخص اصوالگرا می رود به استراتژی رهبری مبنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی پای بند نمانده است. از جمله ی این رفتارها به بدگویی از شهردار تهران همزمان با افتتاح تونل توحید (بزرگترین تونل شهری ایران) اشاره کرد که به جای طرح افتخارآمیزبودن این پروژه آن را تخریب کرد.

علیرضا عاشوری صاحب وبلاگ سپید و سیاه به اتهام تشویش اذهان عمومی از طریق نشر اکاذیب به 5 سال زندان محکوم شده بود که در تجدیدنظر به دو سال تقلیل پیدا کرد.

 1. ygjgjg
  ۱۸ خرداد ۱۳۸۹

  این چرندیات چیه نوشتی…

 2. 1
  ۲۱ خرداد ۱۳۸۹

  قالیباف هم همچی شخصیت درست و درمونی نیست.
  خوب البته سایت رجا گاهی از یک طرف بوم می افتد!

 3. محمدحسین
  ۲۳ مهر ۱۳۸۹

  کافیه حمایتی از رئیس جمهور یا نقدی به نقادان یا مشکل داران به رئیس جمهور در وبلاگ باشه… متاسفانه بارها لینکهای رجا نیوز به نا کجا آباد هدایت کرده لذا من از قبل همواره ماسک شیمیایی میزنم!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: