یکشنبه 27 نوامبر 11 | 09:31

تفاوت شاخصه‌های عزاداری با افسردگی در «سپیده دانایی»

پنجاهمین شماره ماهنامه روان شناسی و مشاوره سپیده دانایی با بررسی «نقش پدر در تربیت فرزندان» منتشر شد. بررسی روانشناختی تغییر قانون مهریه، راههای جلوگیری از عادی شدن زندگی زناشویی، روانشناسی تعلل و اهمال کاری، بررسی پیامدهای ازدواج نوبتی در خانواده و بازگشت به زندگی شاد بعد از طلاق از مهمترین موضوعاتی است که در این شماره به آن پرداخته شده است. بررسی قیام امام حسین(ع) از نگاه روانشناسی مثبت و تفاوت شاخصه‌های عزاداری با افسردگی از دیگر مطالب این ماهنامه است.


پنجاهمین شماره ماهنامه روان شناسی و مشاوره سپیده دانایی با بررسی «نقش پدر در تربیت فرزندان» منتشر شد.

بررسی روانشناختی تغییر قانون مهریه، راههای جلوگیری از عادی شدن زندگی زناشویی، روانشناسی تعلل و اهمال کاری، بررسی پیامدهای ازدواج نوبتی در خانواده و بازگشت به زندگی شاد بعد از طلاق از مهمترین موضوعاتی است که در این شماره به آن پرداخته شده است.

بررسی قیام امام حسین(ع) از نگاه روانشناسی مثبت و تفاوت شاخصه‌های عزاداری با افسردگی از دیگر مطالب این ماهنامه است.

دکتر بهروز بیرشک، دکتر آناهیتا خدابخشی کولایی، دکتر فرید براتی، دکتر رضا قربان جهرمی، دکتر ماندانا صادقی،دکتر احمد برجعلی، دکتر رسول روشن، دکتر سید حسین مجتهدی و دکتر عزت اله کردمیرزا از جمله اساتید روانشناسی هستند که در این شماره مطلبی از آنها به چاپ رسیده است.

ماهنامه سپیده دانایی به مدیر مسئولی دکتر محمود گلزاری، روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی ابتدای هر ماه منتشر می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.