یکشنبه 27 نوامبر 11 | 19:40

وبلاگ‌نویسی عاشورایی هیئت سایبری الرحمن

زهرا باقری

به مناسبت ایام سوگواری امام حسین« علیه‌السلام» وبلاگ هیات سایبری الرحمن، ضمن دعوت از وبلاگ‌نویسان در به روز کردن وبلاگ‌های خود در ماه محرم، دست به ابتکار جالبی درزمینه وبلاگ نویسی زده است.


به گزارش ترببون مستعضفین در این دعوت نامه که در وبلاگ منتشر شده، هدف از این اقدام را بهانه‌ای برای تفکر بیشتر در فلسفه قیام امام حسین«علیه‌السلام» اعلام کرده است و به منظور هم سو شدن وبلاگ‌ها در این حرکت گوشه‌هایی از بیانات مقام معظم رهبری در مورد این قیام را درج شده که هر وبلاگ ‌نویس با انتخاب یکی از این بیانات می‌تواند مطالب مرتبط با آن را منتشر کند.

در ادامه این وبلاگ آمده است:

نکات مورد توجه:

1.  این مطالب می تواند در چارچوب تحلیل ، مقاله ، متن ادبی ، شعر و یا حتی پوستر گرافیکی در وبلاگ ها قرار بگیرد.

2.  این طرح هزمان با شروع ماه محرم آغاز و تا 13 ماه محرم ادامه خواهد یافت.

3.  دوستان حتما بخش مورد نظر خود را از ادامه مطلب انتخاب و در بخش نظرات اعلام کنند.

4. هم هیئتی های عزیز ! لطفا پس از قرار دادن مطلب در وبلاگتان(که از ابتدای محرم اتفاق می افتد) حتما لینک پست مربوطه را به ما اطلاع رسانی کنید تا در جدول مربوطه قرار گیرد.

5. چنانچه براتون مقدوره از گزیده هایی که توسط سایر دوستان انتخاب نشده انتخاب کنید . (هرچند که در انتخاب یک گزیده محدودیتی وجود ندارد)

6. لطفا برای حمایت از این فراخوان لوگوی خاص طرح ” عشق می آموزد” را در وبلاگتان قرار دهید. (کد این لوگو در سمت راست وبلاگ و در زیر لوگوی اصلی هیئت و همچنین در بخش نظرات به عنوان کامنت اول قرار گرفته است)

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: