دوشنبه 28 نوامبر 11 | 18:04

دو توصیه مهم رهبر انقلاب به نیروی دریایی ارتش و سپاه

فرمانده كل قوا در دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش دو توصیه مهم هم به نیروی دریایی ارتش و سپاه داشتند: 1- در انجام مأموریت‌ها، جدیت و اهتمام مضاعف داشته باشید 2- ساخت درونی خود را از لحاظ افزایش مهارت‌های گوناگون، توانایی علمی، عزم و اراده جدی و تدین مستحكم كنید.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز(دوشنبه) در دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش با اشاره به حركت پیش‌رونده و بسیار مثبت نیروی دریایی پس از انقلاب خاطرنشان كردند: انقلاب اسلامی به ملت و مسئولان كشور عزت داد و ایران به بركت همین عزت نفس یك تنه در مقابل اراده بزرگترین مستكبران و استعمارگران ایستاده و اراده آنان را درهم شكسته است.

فرمانده كل قوا در این دیدار كه در سالروز هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، انجام شد، تأمین امنیت در آب‌های جنوب كشور را حائز اهمیت دانستند و افزودند: چنانچه امروز عرصه و امتحانی مانند 7 آذر، پیش بیاید عملكرد نیروی دریایی بسیار شیرین‌تر و باشكوه خواهد بود كه نشانه‌های این توانمندی هم اكنون واضح و روشن است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سابقه استعمارگران خصوصاً انگلیس در تحقیر ملتها، از بین بردن سابقه تمدنی و مواریث گذشته، القاء ناتوانی ملی و تسلط بر منابع و منافع آنان خاطرنشان كردند: در دوران حكومت قاجار و بویژه پهلوی مقامات كشور در مقابل خواست سلطه‌گران ذلیل بودند و اگر ملتی در مقابل دشمن احساس ضعف كند كاری از پیش نمی‌برد اما انقلاب اسلامی عزت را به ایران هدیه كرد و همه باید قدر این عزت را بدانند.

فرمانده كل قوا در این دیدار دو توصیه مهم هم به نیروی دریایی ارتش و سپاه داشتند: 1- در انجام مأموریت‌ها، جدیت و اهتمام مضاعف داشته باشید 2- ساخت درونی خود را از لحاظ افزایش مهارت‌های گوناگون، توانایی علمی، عزم و اراده جدی و تدین مستحكم كنید.

پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، امیر دریادار سیاری با اشاره به حماسه ی 7 آذر سال 1359، از حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد، اشراف اطلاعاتی به مرزهای آبی، تقویت توان دفاع موشكی نیروی دریایی، تشریك مساعی و همدلی بین نیروهای دریایی ارتش و سپاه و برنامه‌های آتی این نیرو برای حضور در آب‌های فرامنطقه‌ای گزارشی را ارائه كرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: