چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۰۸ آذر ۹۰ | ۱۱:۵۹

آقازاده متهم به زمین خواری در شیراز تبرئه شد + تصویر حکم دادگاه

محمدطاهر(شجاع الدین) حائری شیرازی فرزند حضرت آیت الله حائری شیرازی که در دادگاه بدوی به جرم زمین خواری به شش سال حبس و برگرداندن اموال مردم محکوم شده بود، در حکم دادگاه تجدید نظر به یکباره از تمام اتهامات تبرئه شد.


به گزارش تریبون مستضعفین محمدطاهر(شجاع الدین) حائری شیرازی فرزند حضرت آیت الله حائری شیرازی که در دادگاه بدوی به جرم زمین خواری به شش سال حبس و برگرداندن اموال مردم محکوم شده بود، در حکم شعبه 16 دادگاه تجدیدنظر استان فارس از تمام اتهامات تبرئه شد.نامه حائری شيرازی به رييس قوه قضاييه درباره زمین خواری
حضور فرزند امام جمعه سابق شیراز در پرونده زمین خواری شیراز باعث شده بود که در همان روزها آيت الله حائری شيرازی به اين موضوع واكنش نشان دهد و به رييس قوه قضاييه نامه بنویسد. متن نامه آیت الله حائری به این شرح است:

باسمه تعالي
رياست محترم قوه قضائيه
حضرت آيت­الله لاريجاني دامت بركاته
با سلام و احترام
خلاف قانون و خلاف مقررات و خريد افراد براي عبور از قانون در هر صورت از ديد اينجانب مردود است. در مورد افرادي كه در گذشته با اينجانب كار مي­كردند هيچ تفاوتي با ديگران نيست. بلكه مسئوليت آنان سنگين­تر است ولي اگر خلاف ثابت نشود مفتري هر چند از مسئولين باشد بايد معرفي و مجازات شود.
والسلام
محي­‌الدين حائري شيرازی

 1. زینب
  ۸ آذر ۱۳۹۰

  آقا اعتراض کنید به این احکام ناعادلانه و ظالمانه. آقا صدای منِ مظلوم را چه کسی میخواهد برساند به گوش آن قاضیِ ناحسابی که اینگونه با زمین خواران و مفسدین اقتصادی مسامحه میکند.

 2. مهدی
  ۹ آذر ۱۳۹۰

  کدام مسامحه شیراز شهر اینهاست و در تمام ادارات نیرودارند .
  مطلب وبلاگ نارنجک در این مورد هم قابل توجه است .
  naranjak.blogfa.com

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: