سه‌شنبه 08 ژوئن 10 | 13:38

وصیت نامه سید احمد دست کاری شده است!

توهم تقلب وقتی بالا بزند دیگر در حد انتخابات دور دهم و مسائل پس از آن نمی ماند.چه آنکه مدتی پیش کروبی گفته بود ، ماجرای تقلب در انتخابات، از زمان ریاست جمهوری آقای هاشمی شروع شده است. در ادامه همین سندرم تقلب و توهم، کروبی جدیدا مدعی دست کاری شدن وصیت نامه سید احمد شده است.این اظهارات به دنبال توزیع گسترده وصیت نامه سید احمد خمینی به سید حسن، در میان نمازگزاران روز 14 خرداد صورت گرفت


توهم تقلب وقتی بالا بزند دیگر در حد انتخابات دور دهم و مسائل پس از آن نمی ماند.چه آنکه مدتی پیش کروبی گفته بود ، ماجرای تقلب در انتخابات، از زمان ریاست جمهوری آقای هاشمی شروع شده است.

در ادامه همین سندرم تقلب و توهم، کروبی جدیدا مدعی دست کاری شدن وصیت نامه سید احمد شده است.این اظهارات به دنبال توزیع گسترده وصیت نامه سید احمد خمینی به سید حسن، در میان نمازگزاران روز 14 خرداد صورت گرفت.

کروبی در همین رابطه تهدید کرده است که بزودی افشاگری جدیدی می کند، چرا که رحلت سید احمد خمینی همراه با ناگفته هائی است که او بزودی از همه آنها پرده بر می دارد!

رسانه های نزدیک به وی و موسوم به سبزهای وطنی -آمریکائی در این باره نوشتند که منظور کروبی این است که سید احمد به قتل رسیده است.

در همین رابطه سایت وابسته به وزیر ارشاد در دولت خاتمی خبری منتشر کرد که لازم است از سوی بیت امام توضیح داده شود.

این تریبون تشکیلاتی موسوی-کروبی نوشته است که سید حسن خمینی در نامه ای به دادگاه مدعی شده که نیازی در دفتر او حاضر شده و توضيحاتي مبنی بر قتل سید احمد توسط يك گروه خاص داشته است.

با این حال کروبی که پس از دروغ بزرگ تجاوز در کهریزک و گریه کردن بر سر قبرهای خالی، از سوی حامیان خود نیز به پیر بذله گو شناخته می شود، اینبار مدعی یک جنایت ساختگی دیگر شده است.

برخی رسانه های خارجی از جمله بی بی سی با ذوق زدگی اعلام آمادگی کردند تا افشاگری کروبی را منتشر کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.