شنبه 03 دسامبر 11 | 13:53

معرفی کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی»

بعضي از آمريكايي ها با ارائه اسناد، مدارك و دلايل متقن اظهار مي دارند كه آمريكا در چنگال جهودان صهيونيست است و در حقيقت دموكراسي در آمريكا حاكم نيست، بلكه زايناكراسي و يا صهيوناكراسي يعني سلطه صهيونيسم بر مردم حاكم است و آمريكا در سيطره جهودان صهيونيست مي باشد.


به گزارش تریبون مستضعفین كتاب «يوسرائيل و صهيوناكراسي: ايالات متحده اسرائيل و سلطه صهيونيسم بر مردم» نوشته سيدهاشم ميرلوحي از سوي دفتر نشر معارف قم منتشر شد.

نگارنده تلاش كرده است در اين كتاب، در آمارها و تحليل ها و همچنين براي اثبات مدعيان خويش از منابع آمريكايي و صهيونيستي استفاده كند تا هيچ جاي اما و اگر و حرفي را براي آنان باقي نگذارد و به هيچ وجه از منابع و مآخذ جمهوري اسلامي ايران، بهره اي در نگارش اين كتاب نبرده است. عمدتاً از دايره المعارف فانك و گنالز (Funk and Wagnalls) استفاده كرده است كه يك دائره المعارف آمريكايي است كه متعلق به يهوديان است. در اين كتاب نويسنده به جاي كلمه يهود، از جهود استفاده مي كند كه منظورش همان كليميان و يهوديان است.

نويسنده در مقدمه كتاب خويش نوشته است: بعضي از آمريكايي ها با ارائه اسناد، مدارك و دلايل متقن اظهار مي دارند كه آمريكا در چنگال جهودان صهيونيست است و در حقيقت دموكراسي (و يا مردم سالاري) ـ يعني حكوت مردم بر مردم ـ در آمريكا حاكم نيست، بلكه زايناكراسي (Zionocracy) (و يا صهيوناكراسي و به عبارت ديگر، صهيون سالاري) ـ يعني سلطه صهيونيسم بر مردم ـ حاكم است و آمريكا سيطره جهودان صهيونيست بر مردم ـ حاكم است و آمريكا در
سيطره جهودان صهيونيست مي باشد. لذا مي گويند كه آمريكا را نبايد ايالات متحده آمريكا خوانده بلكه بايد آن را ايالات متحده اسرائيل ـ (يوزريل ـ يوسرائيل) (USRAEL) ـ ناميد. اين كتاب به بخشي از اين حقايق و نيز مطالبي پيرامون اين موضوع ـ كه از منابع آمريكايي، اسرائيلي و انگليسي استفاده كرده است ـ پرداخته است.

لغت (USRAEL) چگونه شكل گرفته است: آمريكايي ها، دو نام (USA) «يو اس اي» و (ISRAEL) «اسرائيل» را تركيب كرده اند و حرف A را از (USA) «يو اس اي» و همچنين IS را از ISRAEL «اسرائيل» حذف نموده اند و بعد، آن دو را به هم متصل كرده اند و لغت جديد USRAEL «يوزريل» (ايالات متحده اسرائيل) حاصل شده است.

اين كتاب در بخش هاي مختلفي تنظيم شده است. كتب ديني؛ نقشه راه و ماهيت جهودان، جنايات عليه بشر و بشريت توسط جهودان صهيونيست (جنگ جهاني اول، جنگ جهاني دوم و ماجراي هولوكاست، فعاليت هاي غير صلح آميز اسرائيل و ترور جان اف كندي به دستور بن گورين و توسط عوامل موساد)، دموكراسي در آمريكا، نوع حكومت و انتخاب رئيس دولت در انگليس، كانادا، استراليا، نيوزيلند و غيره، و نكاتي چند پيرامون وضعيت فرهنگي آمريكا مي آيد.

در پايان كتاب هم بخشي تحت عنوان ضميمه مباحثي درباره عهد عتيق، اسامي پيامبران و مرد و زن طبق اظهار نظر يهوديان، فعاليت هاي ضد مسيح و ليست موزه هاي هولوكاست يهوديان در دنيا و تصاوير از شخصيت ها و جنايات صهيونيسم مي آيد. از اين نويسنده پيش از اين، كتاب «آمريكا بدون نقاب» به همت انتشارات كيهان منتشر شده بود.

چاپ اول اين كتاب در سال 1390، در 504 صفحه، قطع وزيري، تيراژ 2000 نسخه و قيمت 6800 تومان روانه بازار كتاب و انديشه شده است.

 1. آرش
  6 می 2012

  سلام. لطفآ انتشارات یا شماره تلفن آن را به بنده ارسال کنید تا بتونم این کتاب را تهیه کنم . ممنون میشم

 2. mohamad
  10 نوامبر 2012

  سلام.لطفآ شماره تلفن یا ادرس را به بنده بفرستید تا این کتاب را بگیرم

 3. حسن
  10 مارس 2014

  سلام. من این کتاب رو خوندم خیلی جالبه. من یکی رو که میخکوب کرده!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: