چهارشنبه 07 دسامبر 11 | 10:28

پیام رضا پهلوی در سالروز جنایت پدر به مناسبت روز دانشجو!

اخیرا رضا ربع پهلوی به بهانه 16 آذر (سالگرد شهادت 3 دانشجو در جریان سفر نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا به ایران در سال 1332) بیانیه صادر کرده و یاد روز دانشجو را گرامی داشته است ;i این رفتار فریبکارانه موجب آن شد که حتی محافل اپوزیسیون نیز نامبرده را به تمسخر بگیرند


اخیرا رضا ربع پهلوی {رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع}، به بهانه 16 آذر (سالگرد شهادت 3 دانشجو در جریان سفر نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا به ایران در سال 1332) بیانیه صادر کرده و یاد روز دانشجو را گرامی داشته است.

این رفتار فریبکارانه موجب آن شد که حتی محافل اپوزیسیون نیز نامبرده را به تمسخر بگیرند و از جمله یکی از کاربران بالاترین بنویسد: «آقای پهلوی! نگفتید بالاخره مناسبت 16 آذر چیست؟ آقای پهلوی ممکن است بدون رودربایستی و راست و درست بفرمایید که شما مناسبت و علت روز 16آذر را می دانید؟ من امیدوارم رضا پهلوی با جرات، شهامت و صداقت تمام آشکارا نظر خود درباره این روز را ابراز دارد چون با بیانیه ای که داده، خود را درگیر این مسئله کرده و نمی تواند از زیر این توضیح در رود. آیا او از کشتار سه دانشجو توسط پدرش در صحن دانشگاه تهران دفاع می کند و معتقد است پدر ایشان، حق داشت این سه دانشجوی بی گناه را بکشد، یا شرافتمندانه و صادقانه معتقد است که این یکی از جنایات بی رحمانه شاه بوده است».

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: