چهارشنبه 09 ژوئن 10 | 11:16

مطهری باید اشتباهاتش را بپذیرد و از مردم عذرخواهی کند

معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: علی مطهری باید به جای اینگونه برخوردها اشتباهاتش را بپذیرد و به دلیل اهانتی که نسبت به مردم و رئیس جمهور کرده است، عذرخواهی نماید


علی مطهری پس از آنکه اعتراض یکپارچه عزاداران امام راحل را به سید‌حسن خمینی، از پیش طراحی شده و با محوریت رئیس جمهور خواند و مردم را به “لشکریان عمرسعد” تشبیه کرد، امروز هم اصولگرایان را به انحراف از مسیر درست، “تملق” و “چاپلوسی” متهم کرد.

در پاسخ به این اتهامات، حمید رضا ترقی، معاون امور بین الملل حزب موتلفه، در گفت و گو با شبکه ایران اظهار داشت: اصولگرایان برای فعالیت هایشان مبانی و اصولی دارند که معطوف حرکت براساس خرد جمعی و هماهنگ با نقطه نظرات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود: طبعا فراکسیون اصولگرایان مجلس ضوابطی دارد که حتی آقای لاریجانی نیز ملزم به رعایت آئین نامه و مقررات داخلی آن است.

معاون امور بین الملل حزب موتلفه با اشاره به سخنان علی مطهری مبنی بر اینکه اخراج از فراکسیون اصولگرایان را افتخار می دانم، تصریح کرد: طرد یا اخراج از فراکسیون اصولگرایان نه تنها افتخار نیست بلکه نشان دهنده ناتوانی افراد در کار جمعی و رعایت اصول و قواعد پذیرفته شده سیاسی است.

ترقی گفت: مطهری باید به جای اینگونه برخوردها اشتباهاتش را بپذیرد و به دلیل اهانتی که نسبت به مردم و رئیس جمهور کرده است، عذرخواهی نماید.

وی در پایان گفت که “نمی دانم در مورد علی مطهری دیگر چه بگوئیم.”

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.