چهارشنبه 09 ژوئن 10 | 11:31

تحليل مثلث بيگانگان،‌ منافقان و ورشكستگان سیاسی در فتنه اخير

نكته آخر اينكه با عبور از فضاي غبارآلود فتنه، بازگشت همگان به ميزان عدل، حق، قانون و تمسك واقعي به محور وحدت امت اسلامي يعني ولي فقيه و مراعات ساختار نظام و تبعيت از قانون اساسي، موجب اتحاد و اقتدار بيشتر، پيشرفت مملكت و نجات دنيا و آخرت همه دستجات و افراد خواهد شد. در خاتمه ضمن قدرداني از برگزاركنندگان اين همايش، توفيق بيشتر شما را در انجام روشنگري و ابلاغ حقيقت در اوج صداقت و بر اساس عقلانيت و آرامش، از خداوند بزرگ مسألت مي‌كنم. حسين نوري همداني


آيت‌الله نوري همداني به مناسبت برگزاري همايش فصل عبرت‌ها و بصيرت‌ها پيامي صادر كرد كه متن آن به شرح ذيل است:

اينك كه در آستانه حماسه كم‌نظير انتخابات دوره دهم رياست جمهوري اسلامي ايران كه شما انديشمندان اهل قلم و صاحبان بصيرت به بازخواني حوادث تلخ و شيرين سال گذشته و بررسي پرونده فتنه و عملكرد فتنه‌گران در فاصله ميان دو حماسه 22 خرداد تا 22 بهمن 1388 مي‌پردازيد وظيفه شرعي خود مي‌دانم چند نكته را به اطلاع شما و همه ملت متعهد و بزرگوار ايران برسانم:

1- عبرت‌آموزي از حوادثي كه پيش آمد اقتضا مي‌كند كه آيندگان خود را از آسيب‌هاي مشابه مصون نگاه بدارند و از خداوند متعال خواهان توفيق باشند.

2- روشنگري صحيح و دقيق، باقيمانده غبارهاي ايام فتنه را برطرف مي‌سازد.

3- حوادث سال گذشته كه مثلث بيگانگان-منافقان- ورشكستگان سياسي، بحران خطرناكي را بر مملكت اسلامي ايران تحميل كرد، لازم است مورد مداقه قرار گيرد و با جامع‌نگري مورد تحليل واقع شود كه نتايج مثبت بسياري را در بر خواهد داشت.

4- بازشناسي نقش محوري ولايت فقيه در ايجاد مصونيت براي كشور و ملت و نظام كه در مديريت الهي شخص آيت‌الله خامنه‌اي بعداز رحلت جانسوز امام خميني رضوان‌الله عليه متجلي شده است، ما و همه مسلمانان را به قدرشناسي شايسته از ولي فقيه زمان هدايت مي‌كند، جزاء‌الله خيرا وزاده توفيقا و تاييدا.

5- نكته آخر اينكه با عبور از فضاي غبارآلود فتنه، بازگشت همگان به ميزان عدل، حق، قانون و تمسك واقعي به محور وحدت امت اسلامي يعني ولي فقيه و مراعات ساختار نظام و تبعيت از قانون اساسي، موجب اتحاد و اقتدار بيشتر، پيشرفت مملكت و نجات دنيا و آخرت همه دستجات و افراد خواهد شد.

در خاتمه ضمن قدرداني از برگزاركنندگان اين همايش، توفيق بيشتر شما را در انجام روشنگري و ابلاغ حقيقت در اوج صداقت و بر اساس عقلانيت و آرامش، از خداوند بزرگ مسألت مي‌كنم.
حسين نوري همداني

 1. سعید-همتی
  9 ژوئن 2010

  سلام علیکم
  مطلبی با عنوان

  مردم رابطه ی یک من ماست با کره را فهماندند./آقا جای سیلی مردم را ببوسید

  نوشتم اگر مایلید در سایت یاسایر رسانه ها منتشر کنید.
  البته در رسانه های دیگر خبرگزاری رجا نیوز

  فراپیوند شبکه خبر دانشجویی ثارالله

  هم منتشر شده است.

  http://jazyreh.blogfa.com/
  یا علی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.