یکشنبه 11 دسامبر 11 | 14:55

اعلام حمایت دانشجویان فلسطینی از اقدام ضدانگلیسی دانشجویان ایرانی

تصاویری که شبکه‌های تلویزیونی در طول 24 ساعت گذشته نشان دادند، بازتاب گسترده‌ای در میان مردم منطقه و به خصوص فلسطین داشت.


“سائد عبدالهادی”، دانشجوی رشته زبان عربی دانشگاه اسلامی فلسطین در گفتگو با «نسیم» گفت: دانشجویان ایرانی نظر خود راجع به استکبار را با صراحت هرچه تمام‌تر بیان کردند. حرکت آنها نشان می‌دهد که روح انقلابی همچنان در قلب و ذهن دانشجویان ایرانی جاری است. ایران ملتی دارد که هیچ‌گاه در برابر فشار کشورهای غربی کمر خم نمی‌کند.

“دالیا سالم”، دانشجوی فلسطینی رشته علوم سیاسی دانشگاه الازهر گفت: من به ایران که با وجود تمام فشارهای کشورهای غربی، ذلت را تحمل نکرده و عقب‌نشینی نمی‌کند افتخار می‌کنم. ایران همچنان دارای روحیه شاد و پر نشاط است و همین امر باعث ترسیم نقشه سیاسی آینده ایران می‌شود که در آن تمام توطئه‌ها و فشارها را رد می‌کند.

“نور الدین قشطه” دانشجوی دیگر ایرانی نیز به خبرنگار «نسیم» گفت: من از حرکت دانشجویان ایرانی غافلگیر نشدم برای اینکه تاریخ نشان داده دانشجویان ایرانی نقش بسزایی در تحولات این کشور ایفا کرده‌اند و تمام آنچه که ما دیروز درباره سفارت انگلیس در تهران دیدیم تکرار سناریوی 30 سال قبل سفارت آمریکا در این کشور بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: