یکشنبه 11 دسامبر 11 | 20:29

وزیر اطلاعات: سفارت مجازی آمریکا در مسیر لانه جاسوسی است

سفارت امریکا در کشور ما جاسوس خانه بود و به همین علت از سوی مردم ما فتح شد و ما به دنیا فهماندیم که سفارت امریکا در ایران لانه جاسوسی بود و سفارت مجازی هم همان مسیر را دنبال می کند و باید زمان داد تا ببینیم مردم انقلابی ما با این مقوله چه برخوردی خواهند کرد.


حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در حاشیه جلسه هیات دولت درجمع خبرنگاران افزود : اصل قضیه سفارت از لحاظ عرف دیپلماسی معنای خاص خود را دارد و مورد قبول کشورهاست اما بحث سفارت مجازی به معنای چیزی است که وجود خارجی ندارد.

وی گفت: این گونه مباحث نشان می دهد که مسئولان امریکایی همچنان در وهم و خیالات سیر می کنند وچون انها نتوانسته درجمهوری اسلامی ایران جواب بگیرند به این گونه مباحث روی اورده اند که مردم ما دراین باره نیز با انها همراهی نخواهند کرد.

اقای مصلحی افزود: خانم کلینتون در مصاحبه ای که با بی بی سی داشت آهی کشید واز همراهی نکردن مردم ایران با انها ابراز تاسف کرد .

وی گفت: مردم ما برای مباحثی چون سفارت مجازی ضرب المثل هایی دارند که خوب است امریکاییها در این باره فکر کنند.

وزیر اطلاعات افزود: در فضای سایبری و مجازی تسلط واشراف بسیار خوبی داریم و تسلط ما به گونه ای است که به خیلی از کشورهایی که اخیرا انتخابات برگزار کردند گوشزد کردیم که امریکا برایشان طرح هایی دارد و انها نیز تعجب کردند که ما چگونه به این اطلاعات دست پیدا کرده ایم.

وی خطاب به برخی افراد که شاید فریب بحث سفارت مجازی را بخورند گفت : این بحث نیز یک تور و طعمه دیگری است که امریکا دنبال می کند و مردم و جوانان ما باید دراین باره هوشیاری ویژه داشته باشند.

وزیر اطلاعات افزود: سفارت امریکا در کشور ما جاسوس خانه بود و به همین علت از سوی مردم ما فتح شد و ما به دنیا فهماندیم که سفارت امریکا در ایران لانه جاسوسی بود.

اقای مصلحی گفت: سفارت مجازی هم همان مسیر را دنبال می کند و باید زمان داد تا ببینیم مردم انقلابی ما با این مقوله چه برخوردی خواهند کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: