پنج‌شنبه 10 ژوئن 10 | 19:18

امضای بیانیه‌ی «حماسه حضور»

جمعی از فعالین عرصه سایبری در سالگرد انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸، با بزرگ شمردن انتخابات ۴۰ میلیونی سال گذشته، ضمن تاکید بر آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری بیانیه‌ای را برای امضای فعالین فضای مجازی و وبلاگ نویسان بر روی صفحه‌ای با نام «حماسه حضور» قرار داده‌اند. در قسمتی از این بیانیه می‌خوانیم: «در این میان آنچه مورد غفلت قرار گرفته تضییع حقوق بسیاری مردم توسط عده‌ای زیاده‌خواه است. زیاده‌خواهانی که مقابل نتیجه‌ی صندوق‌ها، عوض تمکین در مقابل جمهوریت جاری در متن جامعه‌ی اسلامی‌مان، موضع انتقام از ملت را پیشه کردند و نشان دادند …


جمعی از فعالین عرصه سایبری در سالگرد انتخابات ۲۲ خرداد ۸۸، با بزرگ شمردن انتخابات ۴۰ میلیونی سال گذشته، ضمن تاکید بر آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری بیانیه‌ای را برای امضای فعالین فضای مجازی و وبلاگ نویسان بر روی صفحه‌ای با نام «حماسه حضور» قرار داده‌اند.

این صفحه بر روی سایت «بچه‌های قلم» ایجاد شده است. در قسمتی از این بیانیه می‌خوانیم:

«… در این میان آنچه مورد غفلت قرار گرفته تضییع حقوق بسیاری مردم توسط عده‌ای زیاده‌خواه است. زیاده‌خواهانی که مقابل نتیجه‌ی صندوق‌ها، عوض تمکین در مقابل جمهوریت جاری در متن جامعه‌ی اسلامی‌مان، موضع انتقام از ملت را پیشه کردند و نشان دادند نه فقط اسلامیت، که جمهوریت این نظام را نیز تا وقتی به رسمیت می‌شناسند که نتیجه‌اش منفعت آنان باشد. … »

برای حمایت و امضا کردن این بیانیه به این صفحه بروید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.