پنج‌شنبه 15 دسامبر 11 | 15:41

ناگفته‌های آیت الله مهدوی کنی از رهبر انقلاب در «پاسدار اسلام»

شماره 360 ماهنامه «پاسدار اسلام» ویژه آذرماه منتشر شد. در این شماره گفتگوی ویژه‌ای با آیت الله مهدوی کنی ریاست مجلس خبرگان رهبری انجام شده که در این مصاحبه ایشان به خاطرات و ناگفته‌های خود از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پرداخته است. در این شماره مطالبی از بزرگان حوزه با عناوین همچون «آه! از الطاف قرآن!» از آیت الله حسن حسن‌زاده آملی، «تأثیر شگفت مستحبات بر سالک الی الله» از آیت‌الله حسین مظاهری، «قول و فعل امامان فقط خداست» و … چاپ شده است.


به گزارش تریبون مستضعفین شماره 360 ماهنامه عقیدتی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی «پاسدار اسلام» ویژه آذرماه منتشر شد.

در این شماره گفتگوی ویژه‌ای با آیت الله مهدوی کنی ریاست مجلس خبرگان رهبری انجام شده که در این مصاحبه ایشان به خاطرات و ناگفته‌های خود از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پرداخته است.

در این شماره مطالبی از بزرگان حوزه با عناوین همچون «آه! از الطاف قرآن!» از آیت الله حسن حسن‌زاده آملی، «تأثیر شگفت مستحبات بر سالک الی الله» از آیت‌الله حسین مظاهری، «قول و فعل امامان فقط خداست» از آیت الله سیداحمد خاتمی، «پیروزی حق مبنای نهضت حسینی» از آیت الله جوادی آملی، «راز جاودانگی عاشورا» از آیت الله مصباح یزدی به چاپ شده است.

گزارشی از سفر رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه از حجت الاسلام رحیمیان، افشاگری هدف قیام امام حسین(ع) از حجت الاسلام طائب، بندگی مقدمه فضایل عباس بن علی(ع) از حجت الاسلام سیدجواد حسینی، ژئوپولوتیک جنگ در روز عاشورا از حجت الاسلام عفتی از دیگر مطالب این شماره ماهنامه پاسدار اسلام است.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند رفتارشناسی جوانان انقلابی مصر، سینمای دینی چیستی و هستی آن، سینما و تلویزیون دینی در گفتگو با فرج الله سلحشور را در صفحات پایانی این ماهنامه مطالعه کنند.

ماهنامه پاسدار اسلام به صاحب امتیازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به مدیر مسئولی محمدحسن رحیمیان و سردبیری سیدسعید لواسانی در 48 صفحه به قیمت 1000 تومان در دکه‌های مطبوعات فروشی‌ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: