یکشنبه 18 دسامبر 11 | 21:47

خشم دشمنان از مأموریت ناوشکن ‌جماران

حضور ناوشكن جماران در درياهاي دوردست همان‌قدر كه موجب شادي دل دوستان شد، خشم دشمنان قسم خورده دين و ميهن را به همراه داشت.


در مراسم استقبال از شانزدهمين ناوگروه نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران، فرمانده قرارگاه مقدم نيروي دريايي ارتش و فرمانده اين ناوگروه، گزارش‌هايي درباره ماموريت ناوگروه‌هاي اعزامي نيروي دريايي ارتش ارائه كردند.

امير دريادار دوم اشكان، فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نيروي دريايي ارتش پس از خيرمقدم به كاركنان شانزدهمين ناوگروه نيروي دريايي، متشكل از ناوشكن جماران و ناو بندرعباس، گفت: اگر تا ديروز به دستان تلاشگر و صنعتگر فرزندان نيروي دريايي مي‌باليديم، امروز به فرزندان جهادگر مي‌باليم كه ناوشكن تمام ايراني جماران، اين امانت ملي را به درياهاي دور دست بردند و با افتخار به ايران اسلامي بازگشتند.

وي افزود: ناوشكن جماران پس از طي نزديك به 10 هزار مايل دريايي نه تنها توانسته پرچم پرافتخار ايران اسلامي را در اقيانوس هند و خليج عدن به اهتزار درآورد بلكه با اقتدار توانسته است پا به درياي سرخ بگذارد و از منافع ملي ايران مقتدرانه پاسداري كند و يقينا اين امر، حاصل توكل به خداوند و سعي و تلاش در راه رضاي حق‌تعالي است.

فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نيروي دريايي ارتش اضافه كرد: حضور ناوشكن جماران در درياهاي دوردست همان‌قدر كه موجب شادي دل دوستان شد، خشم دشمنان قسم خورده دين و ميهن را به همراه داشت.

دريادار دوم اشكان با بيان اينكه “عزم راسخ و ارداه محكم و فولادين ايرانيان جلوه‌هاي گوناگوني دارد و در ناوشكن جماران نيز يكي از اين جلوه‌ها را شاهد هستيم”، تصريح كرد: نيروي دريايي راهبردي ارتش تا كنون با اعزام دهها فروند شناور سنگين خود به آبراه‌هاي حساس جهان و با اجراي هزار و 25 روز دريانوردي و طي كردن 113 هزار و 760 مايل دريايي در خدمت انقلاب اسلامي ايران و مردم بصير و ولايت‌مدار بوده است و اكنون آحاد كاركنان نيروي دريايي ارتش به اين جهاد خاموش افتخار مي‌كنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: