چهارشنبه 08 جولای 09 | 02:19

فاتح رفت

بوالفضل فاتح، مسئول كميته اطلاع رساني ستاد مهندس میر حسین موسوي، روز یکشنبه، ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد. وي چهارم تیر به دليل اتفاقات بعد از انتخابات توسط اطرافيان موسوي براي روشن شدن برخي موارد در اين خصوص، ممنوع الخروج شده بود.


ابوالفضل فاتح، مسئول رسانه‌های میرحسین موسوی

ابوالفضل فاتح، مسئول كمیته اطلاع رسانی ستاد موسوی

به گزارش ثانیه‏نیوز، ابوالفضل فاتح، مسئول كمیته اطلاع رسانی ستاد مهندس میر حسین موسوی، روز یکشنبه، ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد.

وی چهارم تیر به دلیل اتفاقات بعد از انتخابات توسط اطرافیان موسوی برای روشن شدن برخی موارد در این خصوص، ممنوع الخروج شده بود.

ابوالفضل فاتح در سال ‏84‏، بورسیه تحصیلی خود را جهت اعزام به انگلستان با شرایط استثنایی دریافت كرد و با توجه به ضوابط وزارت علوم كه مسافرت دانشجویان بورسیه به ایران در ‏6‏ ماه اول و ‏6‏ ماه آخر دوره بورس مجاز نیست، که این حضور وی در ایران با ضوابط بورس‌های تحصیلی مغایرت داشته و غیرقانونی داشت‏.

طبق ضوابط وزارت علوم دانشجویان بورسیه خارج از كشور تنها می‌توانند یك بار در سال و آن‌هم فقط به مدت یك ماه به ایران مسافرت نمایند‏.‏

در عین حال، دانشجویان بورسیه خارج از كشور در صورتی كه قصد مسافرت به كشور را داشته باشند، باید با سرپرستی دانشجویان یا دفاتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران هماهنگ نمایند و مجوز خروج از كشور محل تحصیل را دریافت نمایند‏.‏

ابوالفضل فاتح در سال ‏84‏ و با عنایت ویژه دولت اصلاحات موفق شد برخلاف ضوابط جاری، در رشته‌ای غیر مرتبط با مقطع تحصیلی سابقش بورس دكتری بگیرد و به علاوه تا كنون حدود ‏45000‏ دلار نیز از جهاد دانشگاهی كمك هزینه تحصیلی دریافت داشته است.

گفتنی است بر اساس اطلاعات موجود فاتح در مقطع دکتری علوم ارتباطات یکی از دانشگاه‏های انگلیس مشغول تحصیل است و مخارج وی به همراه حقوق ماهانه ثابت توسط جهاد دانشگاهی تامین می‏شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.